|
2010-02-06 08:56 "Zamieć" nie trafi do polskich kin
Jeśli ktoś łudził się nadzieją, że najnowszy film z Kate Beckinsale trafi do polskich kin, tego musi przygotować się na rozczarowanie. "Zamieć" już za tydzień ukaże się na sklepowych półkach w wydaniu płytowym.
Natura nie sprzyja przetrwaniu ekipy przebywającej w stacji badawczej Amundsen-Scott na Antarktydzie. Jest wśród nich również tajemniczy zabójca, który popełnia pierwsze morderstwo na tym najbardziej nieprzystępnym kontynencie; i który z pewnością zabije ponownie. Beckinsale, wcieliła się w rolę szeryfa, który nie tylko ma rozwiązać szokującą tajemnicę, ale i wygrać wyścig z czasem i zbliżającym się mordercą, zanim na 6 miesięcy wszystko spowiją zimowe ciemności. Informacja nadesłana przez dystrybutora
Napisz co o tym sądzisz:
|
Kumpel brzyduli Betty w thrillerze o skakaniu z gzymsu Lizzy Caplan siostrą bezrękiego Jamesa Franco Gwiazdor "Dragonball" głównym wrogiem jednostki "Hawaii Five-O" 'Owłosiona' animacja od twórcy "Zakochanego bez pamięci" Festiwal autorskich filmów animowanych przyznaje nagrody Papież Jeremy Irons ma już swego śmiertelnego wroga David Fincher opowie o legendarnym arcymistrzu szachowym Box Office USA: "Alicja" inkasuje 200 milionów Pacyfik, The Hurt Locker, Kick-Ass - nowe plakaty Geje i lesbijki nagradzają "Braci i siostry", "Little Ashes" |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Omnigence sp. z.o.o. - wydawca Filmweb.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane na serwisie samodzielnie przez jego użytkowników. Publikacja treści oznacza akceptację regulaminu.
|
|




_illusion_
fett85
Majki_4
wolvi24
Jake_Boe
pepowiniAK1984
