film

1h 44m
5,7 19 635
ocen
5,7 10 1 19635
Wyrzucona na brzeg syrena zakochuje się w młodym chłopcu. więcej mniej
Akwamaryna zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Akwamaryna
Zwiastun nr 1
nr 1 2009-11-16T11:46:55 https://fwcdn.pl/webv/63/85/16385/z01.16385.4.jpg https://fwcdn.pl/video/191338/aquamarine_h_640.360p.mp4

Dwie dwunastolatki znajdują w basenie syrenę, która dostała się tam podczas wielkiej burzy. W wyniku dziwnego zbiegu okoliczności syrena zakochuje się w młodym chłopaku i tylko dwie dziewczynki mogą jej teraz pomóc...

boxoffice
Fox 2000 Pictures / Storefront Pictures
tytuł oryg.
Aquamarine
inne tytuły
Początkowo w rolę Syreny (Akwamaryny) wcielić się miała Jessica Simpson, ale nie pozwoliły jej na to inne zobowiązania.
Na plaży wisi flaga stanu Alabama, chociaż akcja filmu rozgrywa się na Florydzie.

W trakcie filmu w tle wielokrotnie widoczne są góry. Nie ma gór na Florydzie.
Producenci lalek Barbie powinni poważnie przemyśleć strategię przyciągania swoich potencjalnych klientów, gdyż niestety dzisiaj średnia wieku dojrzewania dziewczynek na świecie nie rzadko wynosi 11 lat. Z tejże okazji bohaterki młodzieżowej komedii (romantycznej?) "Akwamaryna" zaczytują się w kolorowych pismach dla nastolatek wierząc w nie, niczym... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Na tym filmie uczyłam się angielskiego w praktyce. Dzieciaki obejrzyjcie sobie w domu bez tłumaczenia. Gwarantuję, że wszystko zrozumiecie!

wakacyjny

ocenił(a) film na 7

Nie jest to jakieś ambitne kino ale lubię ten film bo kojarzy mi się z wakacjami :D ma fajny, lekki klimacik, aż chce się jechać nad morze hehe. Oglądam go z kumpelami jak się lato zaczyna zazwyczaj :D

to serio 12-latki ?! XDDD

spoko

ocenił(a) film na 7

7/10 widziałam 2 razy. no pasemka ta niebieska bardzo mi się podoba. film ma w sobie taki jakiś klimat i świetną muzyke troszkę dziecinny ale wkońcu to familijny film ;) kocham piosenkę island in the sun ale wole orginalne wykonanie weezer. ale Emmy Roberts i tych gości też fajne

pff

ocenił(a) film na 4

Zakończenie jak dla mnie 'zaskakujące' zeby nie uzyc slowa nieprzewidywalne , bo troche slabe.. , myslalam ze sie inaczej skonczy i wgl... ale mimo tego mnie mocno to rozczarowało , spodziewalam sie ze to sie inaczej skonczy.. ;p
film sredniawka, taki dla nastolatek w wieku 11-15 lat wiec nie ma co sie dziwic ze malo...