Akwamaryna (2006)

Aquamarine

plakat - Akwamaryna (2006)

opisy filmu

(10)
 • Dwie dwunastolatki znajdują w basenie syrenę, która dostała się tam podczas wielkiej burzy. W wyniku dziwnego zbiegu okoliczności syrena zakochuje się w młodym chłopaku i tylko dwie dziewczynki mogą jej teraz pomóc...

 • Pewnego dnia dwie nastolatki w basenie klubu pływackiego odkrywają syrenkę, która znalazła sie tam podczas burzy. Syrena zakochuje się w ratowniku, i prosi Claire i Haley, aby te pomogły jej zdobyć serce ukochanego. W zamian za pomoc syrena spełni jedno życzenie dziewczynek. Na realizację tego planu mają tylko trzy dni. W tym czasie Akwamaryna musi udowodnić swojemu ojcu, że prawdziwa miłość istnieje, inaczej będzie musiała poślubić kogoś, kogo nie kocha.

 • Wielkie sztormy i wysokie fale nie są czymś szczególnie zaskakującym dla Claire i Hailey, trzynastoletnich przyjaciółek mieszkających na wybrzeżu Florydy. Ostatnia gwałtowna nawałnica przyniosła jednak coś więcej niż tylko morskie wodorosty i muszle. Rano dziewczynki odkrywają w domowym basenie najprawdziwszą syrenę z oceanu.
  Piekna, błękitnowłosa Akwamaryna wypłynęła z podwodnego domu tuż przed planowanym zamążpójściem. Poszukuje bowiem prawdziwej miłosci i jeśli uda się jej przekonać ojca, że nie jest ona mitem, ten pozwoli jej zerwać niechciane zaręczyny. Akwamaryna ma na to tylko trzy dni.
  Wykształcone na kolorowych magazynach Claire i Hailey przedstawiają się jej jako wielkie specjalistki w dziedzinie randkowania i oferują swoją pomoc, a syrena obiecuje im w zamian spełnienie 3 życzeń. Przyjaciółki ochoczo biorą się do dzieła i w Capri Clubie Akwamaryna zachwyca się miejskim ratownikiem, przystojnym Raymondem Calderem. Niestety przygotowanie Akwamaryny do akcji "Uwodzenie" łatwiej obiecać niż wykonać.
  W dodatku odkrywają zdecydowanie lepiej przygotowaną rywalkę do serca ratownika, Cecylię. Nic nie wskazuje na to, że Raymond kiedykolwiek wyzna syrenie miłość. Intensywny kurs Akwamaryny w zakresie ziemskiego romansu nie przynosi efektów. Nic się nie układa, a nad całością akcji wisi niebezpieczeństwo "powrotu" gigantycznego rybiego ogona w miejscu pary jej zgrabnych nóg.

 • Akwamaryna to współczesna baśn filmowa o dwóch nastolatkach, które pewnego dnia w basenie klubu pływackiego odkrywają syrenę.
  Piękna syrena wypłynęła z domu - tuż przed planowanym ale niechcianym zamążpójściem - w poszukiwaniu prawdziwej miłości.
  Jeśli uda się jej przekonać ojca, że taka miłość nie jest mitem, pozwoli jej zerwać podwodne zaręczyny.
  Akwamaryna ma na to jednak tylko trzy dni.
  Syrena zdaje się więc na pomoc dziewczyn Claire i Hailey, które uważają sie za wielkie specjalistki od zawierania znajomości, a swą wiedzę czerpią z kolorowych magazynów.
  Przybyszce z głębin bardzo podoba się ratownik z klubu pływackiego, niejaki Raymond.
  Syrena obiecuje więc dziewczynom, ze spełni każde ich życzenie, jeśli uda jej się zawładnąć sercem chłopaka.

 • Familijny komediodramat opowiada historię Claire i Hailey, dwóch trzynastoletnich przyjaciółek, które pewnego dnia w basenie odkrywają syrenę o imieniu Akwamaryna. Piękna błękitnowłosa, 18-letnia syrena wypłynęła z domu na poszukiwanie prawdziwej miłości tuż przed planowanym przez jej ojca zamążpójściem. Jeśli uda jej się przekonać ojca, że taka miłość nie jest mitem, ten pozwoli jej zerwać podwodne zaręczyny. Na znalezienie mężczyzny życia Akwamaryna ma trzy dni.

 • Fala podczas sztormu poniosła ją w głąb miasteczka i rzuciła do basenu pewnej rodzinki. Natychmiast zaopiekowały się nią dwie dziewczyny: Claire i Hailey. Piękna blondwłosa syrena postanowiła wykorzystać nową znajomość i z pomoca nowych kumpelek odnaleźć prawdziwa miłość. Tylko wtedy ojciec pozwoli zerwac jej podwodne zaręczyny. Ma na to zaledwie trzy dni. Czy w tym czasie nauczy sie ludzkich zachowań i poderwie przystojnego ratownika Raya?

 • Dwie przyjaciółki: bojąca się wody Claire oraz Hailey, której matka chce się przeprowadzić razem z córką. Dziewczyny są załamane. Wiedzą, że los jest przesądzony. Nieoczekiwanie w ich życiu zmienia się wszystko, kiedy znajdują w basenie blondwłosą Akwamarynę - syrenę, która ucieka od ojca. Akwa ma za zadanie odnależć prawdziwą miłość i udowodnić swemu ojcu, że nie jest ona mitem. Claire i Hailey w zamian za pomoc otrzymają życzenie, które syrena spełni. Przyjaciółki podejmują trudne zadanie, aby zostać razem. Czy im się to uda? Na dodatek Aqua zakochuję się w najbardziej pożądanym ratowniku na plaży... To dopiero będzie wyzwanie...

 • Dwie przyjaciółki Hailey i Claire są zauroczone młodym ratownikiem Raymondem. Po wielkiej burzy znajdują w basenie Syrenę, która prosi je o pomoc. Musi się zakochać, aby udowodnić ojcu, że miłość istnieje. Ma tylko trzy dni inaczej ożeni się bez miłości. Kiedy się pomaga syrenie dostaje się jedno życzenie. Mama Hailey ma zamiar przeprowadzić się z córką do Australii. Pojawiania się szansa, aby przyjaciółki pozostały razem. Wszystko się komplikuje, kiedy Syrena Aquamarine zakochuje się w Raymondzie.

 • Dwójka przyjaciółek, Claire i Hailey, które mają się za kilka dni rozstać, po sztormie w swoim basenie znajdują syrene. Najpierw zaskoczone jej istnieniem poznają jej dramat na który jest skazana za kilka dni - ma wyjść za mąż za obślizgłego śledzia. Aby tego uniknąć musi swojemu tacie - władcy mórz i oceanów, udowodnić, że istnieje coś takiego jak prawdziwa miłość. Syrena pełna zapału zakochuje się w Raymondzie - ratowniku w którym zakochane są po uszy główne bohaterki.
  Na początku zniechęcone, po dowiedzeniu się że pomoc syrenie zostanie wynagrodzone życzeniem są pełne zapału. Mają nadzieje, że pozwoli to uratować ich przyjaźń. Czy im się to uda??

 • Zbliża się koniec lata. Dwie przyjaciółki Claire (Roberts) i Hailey (JoJo) maja poważny problem - już za pięć dni rodzina Hailey przeprowadza się na koniec świata! Nie mogące pogodzić się z rychłym rozstaniem dziewczęta potrzebują prawdziwego cudu. I cud się zdarza! Akwamaryna - piękna syrena, którą sztorm wyrzucił na brzeg, obiecuje spełnić jedno życzenie pod warunkiem, że przyjaciółki pomogą jej znaleźć chłopaka marzeń. Gdy biorą na cel przystojnego miejscowego ratownika rezultaty są niespodziewane dla wszystkich... Odkrywają, że czasami to, czego sobie życzysz, jest niekoniecznie tym, czego naprawdę pragniesz.
  [opis dystrybutora]