Alternatywy 4

(1983-) serial TV
Alternatywy 4 (1983)

pełna obsada i twórcy

przejdź do:

obsada

 oceń grę aktorską:
Stanisława Celińska Stanisława CelińskaNauczycielka Bożena Lewicka

Jerzy Bończak Jerzy BończakKonstruktor Marek Manc

Kazimierz Kaczor Kazimierz KaczorDźwigowy Zygmunt Kotek

Janusz Gajos Janusz GajosJan Winnicki, towarzysz partyjny

Bolesław Płotnicki Bolesław PłotnickiAntoni Kierka

Roman Wilhelmi Roman WilhelmiStanisław Anioł

Zofia Czerwińska Zofia CzerwińskaZofia Balcerkowa

Bożena Dykiel Bożena DykielMiećka Aniołowa

Barbara Rachwalska Barbara RachwalskaTekla Wagnerówna

Anna Chitro Anna ChitroKołkowa

Krystyna Tkacz Krystyna TkaczKotkowa

Jerzy Kryszak Jerzy KryszakDoktor Zdzisław Kołek

Wojciech Siemion Wojciech SiemionInżynier Dominek

Elżbieta Jagielska Elżbieta JagielskaMajewska

Wojciech Pokora Wojciech PokoraDocent Zenobiusz Furman

Halina Kowalska Halina KowalskaŚpiewaczka Elżbieta Kolińska-Kubiak

Witold Pyrkosz Witold PyrkoszJózef Balcerek

Mieczysław Voit Mieczysław VoitProfesor Ryszard Dąb-Rozwadowski

Jerzy Turek Jerzy TurekTadeusz Kubiak, mąż Kolińskiej

Tatiana Sosna-Sarno Tatiana Sosna-SarnoPani Jadzia, urzędniczka w spółdzielni mieszkaniowej

Gustaw Lutkiewicz Gustaw LutkiewiczPrezes spółdzielni mieszkaniowej

$related.related Ryszard RaduszewskiAbraham Lincoln

Ewa Ziętek Ewa ZiętekZosia, gospodyni profesora Dąb-Rozwadowskiego

$related.related Ewa MildeWiesława Winnicka

Jan Kobuszewski Jan KobuszewskiKombinator mieszkaniowy

Wiesław Gołas Wiesław GołasMajewski, dawniej Henryk Gwizdecki

Hanna Bieniuszewicz Hanna BieniuszewiczEwa, córka Majewskich

Ryszard Pietruski Ryszard PietruskiPrzedstawiciel spółdzielni mieszkaniowej

Marek Frąckowiak Marek FrąckowiakHeniek, robotnik budujący blok przy Alternatywy 4

Zdzisław Rychter Zdzisław RychterManiek, robotnik budujący blok przy Alternatywy 4

Bronisław Pawlik Bronisław PawlikDionizy Cichocki

Marian Łącz Marian ŁączMatarczak, sąsiad Balcerka na Pradze

Aleksander Gawroński Aleksander GawrońskiSąsiad Balcerka na Pradze

Danuta Kowalska Danuta KowalskaJola, "narzeczona" Winnickiego

Emil Karewicz Emil KarewiczLeberka, sąsiad Balcerka na Pradze

$related.related Wanda Kozera-HyżyRobot kolejkowy "Ewa 1" skonstruowany przez Manca

Teresa Szmigielówna Teresa SzmigielównaKobieta w sklepie mięsnym

Tomasz Grochoczyński Tomasz GrochoczyńskiKumpel Furmana spotkany w restauracji "Kongresowa"

Teodor Gendera Teodor GenderaGość na weselu

$related.related Tadeusz JastrzębowskiMężczyzna u Furmana w sprawie zamiany mieszkania

$related.related Włodzimierz BednarskiPacjent w szpitalu odmawiający zgody na operację

$related.related Włodzimierz TympalskiTragarz

Zdzisław Szymański Zdzisław SzymańskiPacjent w szpitalu

Paweł Unrug Paweł UnrugTragarz

$related.related Ryszard PraczWalasek u prezesa spółdzielni mieszkaniowej

Maciej Rybiński Maciej RybińskiPijak w autobusie (niewymieniony w czołówce)

Jerzy Krasuń Jerzy KrasuńTragarz

$related.related Halina JezierskaSiewska

Paweł Nowisz Paweł NowiszSprzedający zamki, wizjery i zabezpieczenia do drzwi

Jerzy Moes Jerzy MoesKolega Anioła chcący pracować w Paryżu

Bogdan Śmigielski Bogdan ŚmigielskiKolega Anioła chcący pracować w telewizji

$related.related Wiesław NowosielskiPracownik Anioła

Janusz Płoński Janusz PłońskiTechnik ze stowarzyszenia

$related.related Barbara KubickaSekretarka Basia

$related.related Piotr KondraszewskiJasiek, syn Balcerka

Włodzimierz Gołaszewski Włodzimierz GołaszewskiKonstanty Rosopowski, kochanek Winnickiej

Krystian Tomczak Krystian TomczakPacjent z sali

$related.related Krzysztof KotowskiRobotnik na budowie

$related.related Jerzy KrugFotograf na pogrzebie

Marlena Miarczyńska Marlena MiarczyńskaPanna Jola, sekretarka komisji nazewnictwa ulic

Eugeniusz Robaczewski Eugeniusz RobaczewskiReżyser P. Zaręba, przewodniczący Stowarzyszenia "Grunwald"

Cezary Julski Cezary JulskiFranuś Lewandowski, gość na weselu

Edward Rauch Edward RauchMężczyzna w sklepie mięsnym

Sławomira Łozińska Sławomira ŁozińskaPielęgniarka Marysia

Mariusz Gorczyński Mariusz GorczyńskiKolega Anioła chcący pracować w Pewexie

Bohdana Majda Bohdana MajdaGość na weselu

Maciej Pietrzyk Maciej PietrzykTragarz

Liliana Komorowska Liliana KomorowskaCzłonkini Delegacji Burmistrzów Świata

Bohdan Ejmont Bohdan EjmontDyrektor, szef Kotka

Dorota Bierkowska Dorota Bierkowska"Koka", prostytutka-anglistka w restauracji "Kongresowa"

Klemens Mielczarek Klemens MielczarekListonosz w Pułtusku

Krystyna Loska Krystyna LoskaDziennikarka tv

Wiktor Zborowski Wiktor ZborowskiGość na weselu

Agnieszka Fatyga Agnieszka FatygaProstytutka w restauracji "Kongresowa"

Witold Dębicki Witold DębickiFałszywy przedstawiciel komitetu blokowego

Tadeusz Hanusek Tadeusz HanusekStrażnik na "Baker Street"

Tadeusz Somogi Tadeusz SomogiGość na weselu / Wiśniewski z telewizji w stroju Sherlocka Holmesa

Roman Kosierkiewicz Roman KosierkiewiczMleczarz

Zofia Merle Zofia MerleKobieta u Furmana w sprawie zamiany mieszkania

Stanisław Gawlik Stanisław GawlikZaangażowany poeta rozmawiający z Aniołem

Zbigniew Korepta Zbigniew KoreptaPrzewodniczący komisji nazewnictwa ulic

$related.related Krystyna MiecikównaKobieta od kierki

Andrzej Fedorowicz Andrzej FedorowiczZastępca szefa Stowarzyszenia "Grunwald"

Jacek Fedorowicz Jacek FedorowiczDyspozytor w elektrowni

Stanisław Bareja Stanisław BarejaDzielnicowy Parys

$related.related Tomasz ZaródWładysław Bernatowicz

Marian Glinka Marian GlinkaWacek Grzyb, sąsiad Kierki

$related.related Joanna FiglewskaBasia, sekretarka Anioła w Pułtusku

Jan Mayzel Jan MayzelDyrektor fabryki Cichockiego

$related.related Michał Sulkiewicz

$related.related Krzysztof GruberMężczyzna, który sprzedał futro Aniołowej

$related.related Tadeusz GrabowskiKolega Cichockiego

Bogdan Łysakowski Bogdan ŁysakowskiDyspozytor w pracy Kotka

$related.related Marian Łącki

Leopold Matuszczak Leopold MatuszczakDzielnicowy na Pradze

$related.related Barbara KlimkiewiczŻona Grzyba

$related.related Barbara Pietraszak

Grzegorz Warchoł Grzegorz WarchołDziennikarz tv

Witold Skaruch Witold SkaruchTadeusz, członek Stowarzyszenia "Grunwald"

Eugeniusz Korczarowski Eugeniusz Korczarowski

Hanna Giza Hanna GizaWdowa

Czesław Lasota Czesław LasotaRóżdżkarz

Jacek Strama Jacek Strama

Katarzyna Skolimowska Katarzyna SkolimowskaKrysia, sekretarka dyrektora

$related.related Tadeusz Walczak

Tadeusz Pluciński Tadeusz PlucińskiDyrektor elektrowni

Zbigniew Buczkowski Zbigniew BuczkowskiUkładający parkiet u Kubiaków

Andrzej Oksza-Łapicki Andrzej Oksza-ŁapickiHydraulik szukający przecieku u Dąb-Rozwadowskiego

Ryszard Ostałowski Ryszard OstałowskiCzłonek komisji nazewnictwa ulic

Stanisław Pąk Stanisław PąkHydraulik szukający przecieku u Dąb-Rozwadowskiego

Andrzej Brzeski Andrzej BrzeskiKolega z pracy Dionizego Cichockiego

Leonard Andrzejewski Leonard AndrzejewskiUkładający kafelki u profesora Dąb-Rozwadowskiego

$related.related Jerzy KleynRadny

$related.related Jacek StrzemżalskiListonosz

Helena Kowalczykowa Helena KowalczykowaGość na weselu

Andrzej Żółkiewski Andrzej ŻółkiewskiMilicjant w filmie oglądanym przez Furmana

Sylwester Maciejewski Sylwester MaciejewskiPan młody

Anatol Kobyliński Anatol Kobyliński

$related.related Beata Łomnicka

Wojciech Zagórski Wojciech ZagórskiGość na weselu

Lech Sołuba Lech SołubaKelner w restauracji "Kongresowa"

Janusz Bylczyński Janusz BylczyńskiPrzewodniczący Delegacji Burmistrzów Świata

$related.related Jan Orsza-ŁukaszewiczStrażnik w "parku"

Andrzej Piszczatowski Andrzej PiszczatowskiŚmieciarz

$related.related Juliusz BergerCzłonek Delegacji Burmistrzów Świata

$related.related Jerzy TadeusiakKolega Kotka

$related.related Jan DoroszKierowca autobusu

Franciszek Trzeciak Franciszek TrzeciakKierowca transportu choinek