Bad Boys (1995)

plakat - Bad Boys (1995)

opisy filmu

(11)
 • Policjanci wydziału antynarkotykowego w Miami, Marcus Burnett (Martin Lawrence) i Mike Lowrey (Will Smith), przechwytują heroinę o wartości 100 mln dolarów. Już następnego dnia narkotyki zostają skradzione z posterunku. Na jej odzyskanie Burnett i Lowrey mają zaledwie trzy dni, inaczej ich komisariat zostanie zamknięty. Walcząc z czasem, śledzą mistrza złodziei, tajemniczego Foucheta (Tchéky Karyo). Przestępcę może zidentyfikować jedyny, w dodatku dość kłopotliwy i gadatliwy świadek: piękna, ponętna Julie Mott (Téa Leoni).

 • Marcus (Martin Lawrence) i Mike (Will Smith) to dwaj czarnoskórzy policjanci z Miami. Obydwaj mają problem - z komendy głównej zostaje skradziona zarekwirowana gangsterom heroina warta 100 milionów dolarów. Bohaterowie dostają trzy doby na odzyskanie narkotyków - później w sprawę wmiesza się policyjny wydział wewnętrzny. Muszą też chronić seksownego świadka morderstwa - piękną Julię Mott (Téa Leoni), jedyną osobę, która może pogrążyć demonicznego sprawcę kradzieży heroiny.

 • Z posterunku policji w Miami znika ogromna ilość heroiny. Sprawę dostaje dwóch najlepszych gliniarzy w mieście specjalizujących się w przestępstwach narkotykowych: Mike Lowrey (Will Smith) i Marcus Burnett (Martin Lawrence). Zupełnie się od siebie różniący kumple muszą na 3 dni zamienić się rolami, aby nie stracić jedynego świadka, Julie Mott (Téa Leoni), który może pomóc rozwikłać sprawę. Ceniący ciepło rodzinne Marcus staje się twardym macho, natomiast przebojowy Mike zmienia się w ojca rodziny. Czas nagli...

 • Dwaj gliniarze z wydziału antynarkotykowego policji w Miami - Marcus Burnett (Martin Lawrence) i Mike Lowrey (Will Smith) muszą w ciągu 3 dni odzyskać heroinę o wartości 100 milionów dolarów, która została skradziona z ich posterunku. Niespodziewanie podczas śledztwa ginie przyjaciółka Mike'a. Świadkiem całego zajścia jest piękna Julie Mott (Téa Leoni). Aby zdobyć jej zaufanie, policjanci zamieniają się rolami. Od teraz Marcus odgrywa rolę bogatego macho i playboya, a Mike staje się głową rodziny. Obaj muszą chronić Julie przed ścigającymi ją wspólnikami złodzieja narkotyków...

 • Z Biura Dowodów przy komendzie policji w Miami ginie heroina warta 100 milionów dolarów. Zadanie jej odnalezienia spada na detektywów Marcusa Burnetta i Mike'a Lowreya. Jedyną osobą, która może im pomóc, jest Julie Matt potrafiąca zidentyfikować szefa gangu. Lecz dziewczyna jest śmiertelnie przerażona i chce rozmawiać tylko z Lowreyem. Ponieważ Mike jest nieobecny, komisarz na spotkanie wysyła Burnetta. Marcus, potulny żonkoś, wciela się więc w swego partnera - znanego playboya. Ale mistyfikacja nie na wiele się zda, kiedy gangsterzy za wszelką cenę chcą zlikwidować świadka...

 • Mike Lowrey i Marcus Burnett są gliniarzami z Miami. Wspólnie udaje im się przechwycić ogromny ładunek heroiny o wartości 100 milionów dolarów. Po tym, jak cenny towar zostaje zdeponowany w policyjnym magazynie, ktoś niespodziewanie kradnie go. Główne podejrzenie pada na tajny oddział FBI, zajmujący się zwalczaniem handlu narkotykami. Dwaj partnerzy muszą za wszelką cenę znaleźć ładunek, a także ludzi odpowiedzialnych za zorganizowanie kradzieży. Policjanci mają niewiele czasu, dlatego muszą szybko działać. Mike zwraca się o pomoc do swojej dawnej znajomej, Max, która pracuje jako pani na telefon. Kobieta ma rozejrzeć się w swoim środowisku i informować Mike'a, jak tylko zobaczy coś podejrzanego. Niestety, nowa informatorka zostaje zamordowana. Jest jednak ktoś, kto widział całe zdarzenie. Julie Mott postanawia zadzwonić na policję i opowiedzieć co zaszło. Chce rozmawiać jedynie z Mikem Lowreyem. Tymczasem telefon odbiera Burnett, który bez chwili zawahania postanawia podać się za kolegę z pracy. Nie chcąc stracić zaufania jedynego świadka, mężczyźni postanawiają, na czas śledztwa, zamienić się rolami.

 • Marcus Burnett (Martin Lawrence) i Mike Lowrey (Will Smith), czarnoskórzy detektywi z wydziału antynarkotykowego policji w Miami, muszą odnaleźć heroinę o wartości 100 milionów dolarów. Narkotyki zniknęły z depozytu na posterunku. Policjanci mają zaledwie trzy dni na ich odzyskanie. Wkrótce odkrywają, że w kradzież jest zamieszany bezwzględny gangster Fouchet (Tcheky Karyo). Tymczasem na policję zgłasza się przerażona Julie Mott (Tea Leoni), która była świadkiem morderstwa popełnionego przez Foucheta.

 • Dwaj policjanci z wydziału antynarkotykowego, niepoprawny kobieciarz Mike Lowrey (Will Smith) i żonaty, wiecznie niezadowolony ze wszystkiego Marcus Burnett (Martin Lawrence), próbują rozwikłać tajemnicę zniknięcia z posterunku dużej ilości heroiny. Podczas śledztwa dochodzi do morderstwa. Jego świadkiem jest Julie (Téa Leoni). Dziewczyna chce rozmawiać z Mike'em, na komisariacie zastaje jednak tylko Marcusa. On, nie chcąc jej odstraszyć, podaje się za kolegę.

 • Mike (Will Smith) i Marcus (Martin Lawrence) to czarni policjanci z Miami, którzy muszą szybko znaleźć odpowiedź, jak heroina warta sto milionów dolarów "wyparowała" z policyjnego depozytu. Bohaterowie różnią się od siebie. Mike jest przystojny, bogaty, i pewny siebie w kontaktach z kobietami.  Natomiast Marcus żyje w separacji z żoną i wiecznie na coś narzeka. Ich przeciwnikiem okazuje się bezwzględny gangster Fouchet (Tchéky Karyo).

 • Z komisariatu policji zostaje skradziona heroina o wartości 100 milionów dolarów. Odnalezienia złupionego ''towaru'' podejmują się dwaj funkcjonariusze - Mike Lowrey (Will Smith) i Marcus Burnett (Martin Lawrence). Tymczasem przyjaciółka Mike'a - Max (Karen Alexander) zostaje zamordowana. Dwoje policjantów musi odnaleźć zabójcę i narkotyki. Mają na to tylko kilka dni.

 • Kiedy okazuje się, że z sejfu policyjnego w Miami giną działki heroiny o wartości 100 milionów dolarów, detektywi Lowrey i Burnett - najbardziej nieszablonowi gliniarze w mieście, dostają niełatwe zadanie rozwiązania tej sprawy, zanim FBI zamknie ich posterunek. Julie (Tea Leoni) jest ich jedynym świadkiem, ale to, co wie, powie tylko Lowreyowi.