film

ocen
6,1 10 1 13475
4,5 4
oceny krytyków
Jack, egzekutor długów z Las Vegas, wraca do rodzinnego Seattle na pogrzeb brata i zaczyna podejrzewać, że nie był to zwyczajny wypadek więcej mniej
Dorwać Cartera zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Kocie siki na śniegu
Twardzi faceci, rozpustne kobiety, pornografia i maksiarskie teksty - tak najkrócej można opisać wchodzący... ... czytaj więcej
false
Marcin Kamiński
Dorwać Cartera
Zwiastun nr 1
nr 1 2009-11-16T11:25:03 https://fwcdn.pl/webv/16/66/11666/thumbnail.11666.4.jpg https://fwcdn.pl/video/5815/getcarter1_t1.360p.mp4

Jack Carter (Sylvester Stallone) to egzekutor długów pracujący na zlecenie bukmachera z Las Vegas. Jest mistrzem w swoim "fachu" i dlatego osiąga sukcesy zawodowe, nie potrafi sobie jednak ułożyć życia osobistego. Pewnego dnia, gdy dowiaduje się o tragicznej śmierci swego brata Ritchiego, wyjeżdża do Seattle, aby zaopiekować się jegoJack Carter (Sylvester Stallone) to egzekutor długów pracujący na zlecenie bukmachera z Las Vegas. Jest mistrzem w swoim "fachu" i dlatego osiąga sukcesy zawodowe, nie potrafi sobie jednak ułożyć życia osobistego. Pewnego dnia, gdy dowiaduje się o tragicznej śmierci swego brata Ritchiego, wyjeżdża do Seattle, aby zaopiekować się jego rodziną. Tam nabiera podejrzeń, iż brat został zamordowany. Prowadząc prywatne śledztwo, zagłębia się w przeszłość Ritchiego, która okazuje się bardziej zawiła i mroczna, niż Jack mógł się spodziewać.

boxoffice
$19 412 993 na świecie
$14 967 182 w USA
$4 445 811 poza USA
budżet
$63 600 000
studio
Franchise Pictures (produkcja) (przedstawia) / Morgan Creek Entertainment (przedstawia) / Canton Company, The (produkcja) / więcej
tytuł oryg.
Get Carter
inne tytuły
Samochód Cartera zostaje poważnie uszkodzony podczas pościgu, jednak w następnych scenach zniszczeń nie widać.
Gdy bandyci ścigają Cartera, pada rzęsisty deszcz. Chwilę później przestaje padać, a samochód głównego bohatera jest zupełnie suchy.
W jednej ze scen widać poruszające się Volvo 240. W czasie jazdy słychać jednak dźwięki, które wydają pojazdy typu "muscle car" posiadające silnik V8.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Sporo potencjalu, ktory zostal spaprany + zaniedbana fabula. Oglada sie ot tak, bez emocji.

Mnie się dobrze oglądało, do tego nieźle wypadł Mickey Rourke

Ale akcja, przez połowę filmu byłem przekonany, że to Al Pacino.

na płytce?

remake 8/10, oryginał 7/10.