plakat - Krótka histeria czasu (2006)

opisy filmu

(4)
  • Tomek jest studentem fizyki. Zakochuje się w dziewczynie kolegi z roku. Jest nią Julia. Szansa zdobycia wymarzonej kobiety wydaje się niewielka, jednak zakochanemu studentowi spieszą z pomocą zaskakujące wydarzenia, które niekoniecznie będą miały dobre skutki w innych sprawach.

  • Historia studenta fizyki, który cofa się w czasie o rok. Seria nieporozumień i pomyłek doprowadza do uruchomienia wielkiego elektromagnesu, który ma przenieść go z powrotem na piąty rok studiów. Mateusz Damięcki w szarym sweterku jako student fizyki plus dużo humoru sytuacyjnego.

  • Co by się stało gdybyś nagle mógł przenieść się w czasie? A gdyby nastąpiło to nieświadomie? Film opowiada historię Tomka (Mateusz Damięcki), który nagle cofa się w czasie. I poznaje (ponownie?) Julię (Kamilla Baar), którą spotkał rok później... Tylko on jest świadomy powrotu do przeszłości...

  • Tomek (Mateusz Damięcki), student ostatniego roku fizyki, zakochuje się w pięknej Julii (Kamilla Baar) - dziewczynie swojego kumpla z roku - Jarka (Krzysztof Zych). Tomek zdaje sobie sprawę, że szansa na odbicie Julii jest raczej niewielka, jednak za wszelką cenę pragnie znaleźć się w jej pobliżu. Z pomocą przychodzi mu nieświadom niczego Jarek, proponując podwójną randkę: Tomek ma przyprowadzić na kolację swoją partnerkę, on zabierze Julię. Problem w tym, że Tomek aktualnie jest sam. Perspektywa wieczoru spędzonego w towarzystwie uroczej Julii jest jednak na tyle obiecująca, że nie mając większego wyboru, umawia się z najbardziej irytującą koleżanką z roku - Martą (Lucyna Piwowarska-Dmytrów). Od tej chwili sprawy zaczynają przybierać dosyć nieoczekiwany obrót.
    Tomek odkrywa, że spotkał Julię już rok wcześniej na parapetówce u znajomych i gdyby wtedy sprawy potoczyły się inaczej, byliby teraz razem. Nieoczekiwanie los daje mu szansę naprawienia popełnionych błędów: Tomek cofa się w czasie i wraca na pamiętną imprezę. Czy możliwość zdobycia wymarzonej kobiety okaże się równie ekscytująca, co tajemnica zawirowań czasoprzestrzeni? Do akcji wkracza Marta, dziwna koleżanka z roku...

multimedia
pozostałe