Jeux d'enfants

plakat - Miłość na żądanie (2003)

opisy filmu

(8)
 • Film nakręcony w bajkowym stylu "Amelii", opowiada urzekającą historię dwójki przyjaciół. Julien i Sophie znają się od dzieciństwa i od dzieciństwa prowadzą niezwykłą grę. Polegającą na zuchwałym i szalonym sprawdzaniu swej odwagi. A wszystko po to by mogli się przekonać, że nie mogą bez siebie żyć.

 • Julian i Sophie będąc dorosłymi ludźmi nadal kontynuują niezwykłą grę, którą rozpoczeli w dzieciństwie. Polega ona na wykonywaniu różnych zadań, które mają na celu udowodnienie swojej odwagi. Jednak ta zabawa staje się dowodem na to, że nie mogą bez siebie żyć.

 • Juliena i Sophie już od dziecka łączy fascynująca gra. Rzucając sobie wyzwania, przełamując codzienną rutynę podsycają rodzące się między nimi uczucie. Czy dorosłość nauczy ich pokory, a może zmusi do podjęcia największego ryzyka - przyznania się do miłości?

 • Zwariowana komedia romantyczna z lekką nutką moralizowania. Film o szalonej miłości młodych kochanków. Julien i Sophie przyjaźnią się od 8 roku życia, to jest uczucie które przetrwa każdą próbę, to jest uczucie na śmierć i życie. Przysięgli sobie, że zawsze będą razem i zawsze będą prowokować ludzi. I dotrzymują słowa, prześcigając się w oszukiwaniu, obrażaniu autorytetów. Do czasu kiedy...

 • Julien i Sophie są przyjaciółmi od ósmego roku życia. Ich przyjaźń podsyca szalona, perwersyjna gra, która polega na stawianiu sobie kolejnych wyzwań. Czasem chodzi o zawstydzenie nauczycielki wulgarnymi wyrazami, czasem o ściągnięcie weselnego obrusu. Kiedy Julien i Sophie dorastają, ich gra, zamiast odejść w przeszłość wraz z dzieciństwem, staje się coraz bardziej niebezpieczna i prowokacyjna. Podczas kolejnych stawianych sobie nawzajem wyzwań bohaterowie odkrywają, że to, co ich łączy nie jest już tylko przyjaźnią.

 • Sophie i Julien znają się od dziecka i od zawsze grają w dziwną grę. Metalowe pudełko jest sygnałem do wykonania ustalonego zadania. Trzeba np. powiedzieć bzdurę na lekcji, zniszczyć tort weselny... Zabawy zaczynają być coraz bardziej niebezpieczne...

 • Julien i Sophie uwielbiają bawić się metalowym pudełkiem, rzucając sobie nawzajem wyzwania. Zaczyna się niewinnie - od użycia brzydkich słów w trakcie lekcji, czy zniszczenia tortu weselnego. Każda z psot przerasta jednak poprzednią, zarówno pod względem bezczelności jak i ryzyka. Choć Julien i Sophie wpadają wciąż w kłopoty, nie potrafią wyzbyć się uzależnienia od gry. Z czasem dorastają, a ich wyzwania stają się coraz bardziej skomplikowane, wręcz okrutne. Jednak im więcej perfidii pojawia się w tych zabawach, tym trudniej przychodzi bohaterom wyznać sobie miłość.

  [opis dystrybutora]

 • Na początku była zabawa... która później przerodziła się w obsesję. Julien i Sophie znają się od dzieciństwa i od dzieciństwa prowadzą przewrotną grę, która polega na tym, że wymieniając się metalowym pudełkiem, rzucają sobie nawzajem wyzwania, z których każde przewyższa poprzednie pod względem bezczelności i ryzyka. Już jako dorośli nie potrafią wyzbyć się uzależnienia od gry, wręcz przeciwnie – wyzwania stają się coraz bardziej skomplikowane i okrutne. A wszystko po to, by ukryć szalone uczucie, które ich łączy...

  [opis dystrybutora]

opinie i nagrody
multimedia
pozostałe