Wedding Crashers

plakat - Polowanie na druhny (2005)

opisy filmu

(5)
  • Najbardziej zakręcona impreza roku! Kierując się "kodeksem weselnych podrywaczy" John Beckwith i Jeremy Grey są w stanie wkręcić się na każde wesele i zdobyć serce każdej druhny. Jednak na największej imprezie weselnej roku John łamie zasady i zakochuje się w córce Sekretarza Skarbu USA. Konsekwencje okażą się zbyt zwariowane nawet dla tak zawodowych imprezowiczów!
    [opis dystrybutora]

  • Komedia, której głównych bohaterów, Johna (Owen Wilson) i Jeremiego (Vince Vaughn), specjalistów do spraw mediacji w sporach rozwodowych i przyjaciół od kołyski, łączy oryginalne hobby - wkręcanie się na wesela. Ich motto to: "Życie to impreza. Wkręć się." U schyłku kolejnego udanego sezonu weselnego Jeremy dowiaduje się, że córka Sekretarza Skarbu, Williama Cleary'ego (Christopher Walken), ma zamiar wyjść za mąż, co bez wątpienia stanie się towarzyskim wydarzeniem roku. Gromadzą informacje na temat tego zdarzenia i identyfikują obiekty swoich działań - druhny panny młodej, Claire (Rachel McAdams) oraz Glorię (Isla Fisher).

  • Dwóch znających się od piaskownicy przyjaciół ma bardzo nietypowe hobby. Wkręcają się na wesela i tak rozbawiają całe towarzystwo, że nikomu nawet nie przyjdzie do głowy, że nie byli zaproszeni. Oczywiście nie wbijają się tam tylko po to, by się najeść i potańczyć, ich głównym celem jest podryw, a na celowniku mają wszystkie samotne laski!

  • John i Jeremy od lat są przyjaciółmi. Razem prowadzą mały interes i razem się bawią, a mają na to wspaniały sposób. W sezonie na śluby podawali się za inne osoby i "wbijali" się na duże imprezy, gdzie mogli się bawić i jeść za darmo oraz oczywiście podrywać piękne, niezamężne kobiety. Po pewnym czasie Johna zaczyna mieć dość tej zabawy i postanawia zrezygnować. Za namową Jeremy'ego postanawia pójść na jeszcze jeden, ostatni ślub, na ślub córki Ministra Finansów. Los chce, że wieczny podrywacz zakochuje się w młoszej z córek Ministra, a zdobycie jej nie będzie takie łatwe, ponieważ ma ona narzeczonego.

  • "Polowanie na druhny" to zabawna komedia romantyczna o dwóch przyjaciołach, którzy wpraszaja się na wesela, aby poznawać kobiety. Podczas pewnego wesela John Beckwith (Owen Wilson) poznaje uroczą Claire (Rachel McAdams), córkę sławnego polityka (Christopher Walken). Kiedy zostają zaproszeni do ich posiadłości, John powoli zakochuje się w Claire łamiąc zasady obowiązujące przyjaciół na ich "polowaniach".