plakat - Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia (2005)

opisy filmu

(6)
 • W tej romantycznej komedii Debra Messing gra Kat, starą pannę z Nowego Jorku, która została zaproszona do rodzinnego Londynu na ślub swojej młodszej siostry. Może to być dla niej tragedia, zwłaszcza, że dochodzi do wniosku, iż nie ma na świecie lepszego mężczyzny od jej ex-narzeczonego, który zostawił ją dwa lata temu. By nie wypadła blado zatrudnia Nicka (Dermot Mulroney), mężczyznę, który ma na ślubie dotrzymywać jej towarzystwa i udawać nowego chłopaka. Tymczasem Nick staje się terapeutą panny młodej, idealnym kandydatem na szwagra i obiektem westchnien wielu kobiet. Dla Kat znajomość z Nickiem staje się nieoczekiwaną szansą na drugą miłość.

 • Kat Ellis wraca do rodzinnego Londynu na ślub młodszej siostry. Na miejscu okazuje się, że drużbą jest były chłopaka Kat. Zdezorientowana koniecznością konfrontacji ze swoim ex, Kat wynajmuje Nicka; typowego ochroniarza, który ma udawać jej chłopaka. Czy skończy się na udawaniu? Czy niewinne kłamstwo może okazać się dla Kat szansą na małżeńskie szczęście?

 • Kat Ellis jest Angielką, ale od dwóch lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Powód? Rzucił ją narzeczony, którego była w 100% pewna, więc wyjechała, bo chciała zostawić za sobą złe wspomnienia. Problem zaczyna się, kiedy Kat dostaje zaproszenie do Anglii na ślub swojej przyrodniej siostry. Nie dość, że ta jest młodsza, a wychodzi za mąż przed nią, to na dodatek drużbą pana młodego ma być eksfacet Kat! Chcąc uniknąć złośliwości ze strony rodziny, dziewczyna postanawia wynająć zawodowego ochroniarza, by udawał jej chłopaka.

 • Kat Ellis jest załamana - czeka ją podróż do rodzinnej Anglii na ślub przybranej siostry, Amy. Powinna się cieszyć, ale wie, że znów stanie się obiektem ironicznych uwag rodziny. I wpada na pomysł - wynajmie sobie mężczyznę do towarzystwa i dzięki temu nie będzie sama.
  Przypadkiem trafia na Nicka Mercera, który okazuje się niezwykle przystojnym i uprzejmym chłopakiem. I profesjonalistą. Dzieki niemu Kat znajduje się w centrum zainteresowania i nie zaprzecza, kiedy wszysycy sugerują, że on i Kat są wyjątkowo dobraną parą.
  Nick wręcz oczarowuje zwariowanych rodziców Kat i ich całą angielską rodzinę. Ale dziewczyna nie przewidziala tego, że w całym tym przedślubnym zamieszaniu przyjdzie jej zamieszkać z Nickiem w jednym pokoju.
  Ta nowa sytuacja pozwala Kat inaczej spojrzeć na swoje życie. To, co miało być jedynie ppdstępem wymyslonym w rodzinnej "samoobronie" - a na pewno tylko umową biznesową - staje się dla niej czymś wieęcej. Ale miłosć nie przychodzi łatwo ...

 • Kat Ellis (Debra Messing) mieszkająca w Nowym Jorku ma wkrótce pojechać do Anglii do rodzimego domu na ślub swojej młodszej siostry Amy (Amy Adams). Jest tym faktem przerażona, nie dość że nie ma chłopaka i rodzina uważa ją za stara pannę to na domiar złego jej ex chłopak jest drużbą na ślubie. Choć wizyta u rodziny napawa ją radością spotkanie się z byłem chłopakiem, który porzucił ją bez słowa wyjaśnienia powoduje że Kat wynajmuję mężczyznę. Nick (Dermot Mulroney ) bo tak wynajęty mężczyzna ma na imię będzie przez Kate przedstawiany jako jej nowy chłopak. Kate spotyka Nicka dopiero w samolocie i tak naprawdę nie wiedziała że wynajmuje aż tak przystojnego faceta. Kate jest nim zachwycona omijając fakt że musiała mu zapłacić 6 tyś dolarów. Nick robi furorę na weselu a jego charyzma dowcip i profesjonalizm staja się obiektem westchnień każdej kobiety. Dla kat udawany związek zaczyna niespodziewanie przeradzać się w..... Ale czy tak samo czuje Nick ?

 • Kat - atrakcyjna dziewczyna, dostaje przed laty kosza od swojego chłopaka z którym była siedem lat. Po kilku latach jej siostra z Londynu wychodzi za mąż - Kat dostaje zaproszenie na ślub wraz z osobom towarzyszącą - a co najgorsze dziewczyna jest samotna, lecz los pokara ją bardziej, gdyż drużbą Pana Młodego okazuje się jej były chłopak... Jeffrey. Bohaterka szuka pomocy w gazecie z ogłoszeniami matrymonialnymi... Znajduje atrakcyjnego "chłopaka do wynajęcia" o imieniu Nick... Mimo panującej w jego zawodzie etyki - która brzmi - "nie zakochuj się w klientkach" między nimi dochodzi do zbliżenia...