Monster-in-Law

plakat - Sposób na teściową (2005)

opisy filmu

(6)
  • Nieszczęśliwa w miłości, piękna Charlotte Charlie Cantilini wreszcie spotkała mężczyznę swoich marzeń, doktora Kevina Fieldsa. Na swojej drodze napotyka tylko jeden problem - jego matkę. Apodyktyczna i kontrolująca wszystko, nie do wytrzymania, zmienna Viola Fields. Strach o to, że straci syna zaczyna odbijać się na jej karierze, toteż postanawia rozbić szczęśliwą parę stając się najgorsza na świecie teściową. Pomocą Violi w zwariowanych intrygach jest jej asystentka, Ruby. Rękawica zostaje rzucona, kiedy Charlie wreszcie decyduje się na walkę z teściową, i wygląda na to, że Viola spotkała wreszcie godnego przeciwnika.

  • Charlie jest młodą i atrakcyjną kobietą, która przygotowuje się do małżeństwa. Uważa, że wybranek jej serca to najcudowniejszy mężczyzna na świecie. Wszystko układa się cudownie, dopóki panna młoda nie spotyka matki swojego ukochanego - przyszłej teściowej. Okazuje się, że kobieta ma zadatki na najgorszą teściową na świecie i jest zdecydowana zrobić wszystko, by zniszczyć ich związek...

  • Można zadać sobie intrygujące pytanie - czy jest coś gorszego niż złowroga teściowa? Jednak chyba nie...
    Charlotte Cantilini po wielu miesiącach poszukiwań w końcu znajduje mężczyznę swoich marzeń - przystojnego Kevina Fieldsa. Nie zdaję sobie tylko sprawy z tego, że jego matką jest znana dziennikarka telewizyjna, która to akurat straciła pracę i boi się, że również straci syna.. Wówczas to zaczyna się największy dramat dla przyszłej panny młodej. Sprzeciwiając się nieuzasadnionej wrogości przyszłej teściowej, postanawia zacząć bezpardonową walkę o objęcie dominującej pozycji...

  • Jak to jest trafić na teściową - potwora? Czy jest szansa, aby wtedy związek dwojga młodych ludzi przetrwał mimo wszystko?
    Bogata i władcza Viola jeszcze do niedawna była gwiazdą telewizji, a dokładniej znaną dziennikarką, jednak nagle została zwolniona z pracy. W tym czasie jej syn poznaje wspaniałą kobietę, w której zakochuje się z wzajemnością i postanawia przedstawić ją swojej mamusi. Viola ma teraz bardzo dużo czasu, aby zamienić życie swej przyszłej synowej w koszmar. W nadziei, że piękna Charlotte zostawi jej ukochanego synka w spokoju, Viola próbuje na setki sposobów zatruć dziewczynie życie. Charlotte oczywiście podejmuje wyzwanie - postanawia walczyć o swoje szczęście. Wtedy rozpoczyna się prawdziwa walka, tocząca się za plecami żyjącego w zupełnie błogiej nieświadomości samego zainteresowanego - syna Violi.

  • Po latach poszukiwań Charlotte Cantilini w końcu znajduje mężczyznę swoich marzeń - Kevina Fieldsa. Wkrótce też poznaje jego matkę Violę, znaną dziennikarką telewizyjną, która niedawno straciła pracę. Teraz obawia się ona, że może stracić i syna. W związku z tym jest zdecydowana odstraszyć narzeczoną Kevina, zamieniając się w najgorszą teściową na świecie. Rozpoczyna się więc bezpardonowa walka, w której panie określą, która z nich obejmie dominującą pozycję.

  • Najbardziej seksowna synowa - Jennifer Lopez i najbardziej okrutna teściowa - Jane Fonda w doskonałej komedii romantycznej! Ten duet prowadzi niezwykle zabawną wojnę domową, w której panie rozstrzygną, która z nich obejmie dominującą pozycję.