Team America: World Police

plakat - Ekipa Ameryka: Policjanci z jajami (2004)

opisy filmu

(3)
  • Team America to międzynarodowe siły policyjne, których głównym zadaniem jest utrzymanie globalnej stabilizacji. Zespół dowiaduje się, że głodny władzy dyktator pośredniczy w sprzedaży broni masowego rażenia terrorystom. Bohaterowie zostają wplątani w śmiertelnie niebezpieczną misję mającą na celu uratowanie świata. By rozgryźć siatkę terrorystyczną Team America zatrudnia Gary'ego Johnstona - wschodzącą gwiazdę Broadway'u - by pod przebraniem wdarł się w szeregi spiskowców. Początkowo niechętny poświęcenia swojej dobrze zapowiadającej się kariery, Gary zdaje sobie sprawę, że jego talent aktorski może zostać wykorzystany do wyższych celów. Z pomocą przywódcy zespołu Spottswoodem oraz jego współpracownikami Chrisem, Sarą, Lisą oraz Joem aktorowi udaje się dostać do kryjówki terrorystów. Tam zdaje sobie sprawę, że akcja terrorystyczna już się rozpoczęła. Od piramid egipskich przez Kanał Panamski, aż po pałac dyktatora - szaleńca Kim Jong I1 Team America przemierza cały glob w desperackiej misji by go ocalić.

  • Tytułowa Ekipa to grupa amerykańskich bohaterów, którzy muszą stawić czoła atakom terrorystycznym na całym świecie. Niestety czasem kosztem takich budowli jak Wieża Eiffela czy piramidy w Kairze. Chris, Sara, Lisa oraz Joe z pomocą Gary'ego, gwiazdy brodwayowskich musicali ratując świat narobią niezłego zamieszania...
    "Ekipa Ameryka: Policjanci z Jajami" to wybuchowa mieszanka walki z terroryzmem (przedstawionej w krzywym zwierciadle) i amerykańskich gwiazd w wersji kukiełkowej.

  • Ekipa Ameryka to międzynarodowe siły policyjne, które mają strzec globalnego porządku. Pewnego dnia załoga otrzymuje informację o przemycie broni masowego rażenia. By rozpracować terrorystów, policjanci wynajmują gwiazdę Broadwayu, która ma wniknąć w szeregi wroga i zdobyć informacje na temat planowanego zamachu. Z pomocą przywódcy zespołu oraz jego współpracowników aktorowi udaje się dostać do kryjówki terrorystów. Odkrywa, że akcja już się rozpoczęła, a na jej czele stoi Kim Dzong Il i jego sprzymierzeńcy organizacja amerykańskich aktorów.

pozostałe