Zagubieni (2004-2010) serial TV

Lost

plakat - Zagubieni (2004)

nagrody

(206)
  • wygrane: 36
  • nominacje: 170

Złote Globy

wygrane: 1 | nominacje: 6
2010nominacja
Złoty Glob
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym Michael Emerson
2007nominacja
Złoty Glob
Najlepszy serial dramatyczny
Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym Evangeline Lilly
2006 Złoty Globwygrana
Złoty Glob
Najlepszy serial dramatyczny
nominacja
Złoty Glob
Najlepszy aktor w serialu dramatycznym Matthew Fox
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym Naveen Andrews
2005nominacja
Złoty Glob
Najlepszy serial dramatyczny

BAFTA

nominacje: 1
2007nominacja
BAFTA
Najlepszy program lub serial zagraniczny

Emmy

wygrane: 10 | nominacje: 41
2010 Emmywygrana
Emmy
Najlepszy montaż serialu dramatycznego kręconego przy użyciu jednej kamery Christopher Nelson, Henk Van Eeghen, Mark Goldman, Stephen Semel za odcinek "The End"
nominacja
Emmy
Najlepszy serial dramatyczny
Najlepszy aktor w serialu dramatycznym Matthew Fox
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym Terry O'Quinn
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym Michael Emerson
Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktorka Elizabeth Mitchell za odcinek "The End"
Najlepsza kompozycja muzyczna w serialu (oryginalna dramatyczna ścieżka dźwiękowa) Michael Giacchino za odcinek "The End"
Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego Jack Bender za odcinek "The End"
Najlepsza scenografia w serialu kręconym przy użyciu jednej kamery Carol Bayne Kelley, Matthew C. Jacobs, Zack Grobler
Najlepszy dźwięk w serialu komediowym lub dramatycznym (godzinnym) Frank Morrone, Ken King, Robert J. Anderson Jr., Scott Weber za odcinek "The End"
Najlepszy montaż dźwięku w serialu Adam De Coster, Alex Levy, Allen Mark, Bob Kellough, Carla Murray, Christopher B. Reeves, Gabrielle Gilbert Reeves, Geordy Sincavage, James Bailey , Joe Schultz, Lloyd Jay Kieser, Maciek Malish, Paula Fairfield, Thomas DeGorter za odcinek "The End"
Najlepszy scenariusz serialu dramatycznego Carlton Cuse, Damon Lindelof, J.J. Abrams, Jeffrey Lieber za odcinek "The End"
2009 Emmywygrana
Emmy
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym Michael Emerson
nominacja
Emmy
Najlepszy serial dramatyczny
Najlepszy dźwięk w serialu komediowym lub dramatycznym (godzinnym) Frank Morrone, Robert J. Anderson Jr. za odcinek ''The Incident''
Najlepszy montaż serialu dramatycznego kręconego przy użyciu jednej kamery Christopher Nelson, Mark Goldman, Stephen Semel za odcinek "The Incident"
Najlepszy scenariusz serialu dramatycznego Carlton Cuse, Damon Lindelof za odcinek ''The Incident''
2008 Emmywygrana
Emmy
Najlepszy dźwięk w serialu komediowym lub dramatycznym (godzinnym) Frank Morrone, Robert J. Anderson Jr., Scott Weber za odcinek "Meet Kevin Johnson"
nominacja
Emmy
Najlepszy serial dramatyczny
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym Michael Emerson
Najlepsza kompozycja muzyczna w serialu (oryginalna dramatyczna ścieżka dźwiękowa) Michael Giacchino za odcinek "The Constant"
Najlepsze zdjęcia w serialu godzinnym John S. Bartley za odcinek "The Constant"
Najlepszy montaż dźwięku w serialu Alex Levy, Carla Murray, Cynthia Merrill, Geordy Sincavage, James Bailey , Joseph Schultz, Lloyd Jay Keiser, Maciek Malish, Paula Fairfield, Thomas DeGorter za odcinek "The Shape Of Things To Come"
Najlepszy montaż serialu dramatycznego kręconego przy użyciu jednej kamery Henk Van Eeghen, Mark Goldman, Robert Florio, Stephen Semel za odcinek "There's No Place Like Home" (części druga i trzecia)
2007 Emmywygrana
Emmy
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym Terry O'Quinn
nominacja
Emmy
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym Michael Emerson
Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego Jack Bender za odcinek "Through the Looking Glass"
Najlepszy montaż dźwięku w serialu Alex Levy, Carla Murray, Cynthia Merrill, Doug Reed, Geordy Sincavage, Joseph Schultz, Lloyd Jay Keiser, Maciek Malish, Paula Fairfield, Thomas DeGorter za odcinek "A Tale Of Two Cities"
Najlepszy montaż serialu dramatycznego kręconego przy użyciu jednej kamery Christopher Nelson, Henk Van Eeghen, Mark Goldman, Stephen Semel za odcinek "Through The Looking Glass"
Najlepszy scenariusz serialu dramatycznego Carlton Cuse, Damon Lindelof za odcinek "Through The Looking Glass"
2006nominacja
Emmy
Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktor Henry Ian Cusick
Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego Jack Bender za odcinek "Live Together, Die Alone"
Najlepsze efekty specjalne w serialu Kevin Blank (I), Mitch Suskin, Jay Worth, Scott Dewis, Steve Fong, Spencer Levy, Eric Chauvin, Archie Ahuna i Bob Lloyd (II) za odcinek "Live Together, Die Alone", części pierwsza i druga
Najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu jednej kamery Michael Bonvillain za odcinek "Man Of Science, Man Of Faith"
Najlepszy dobór obsady serialu dramatycznego
Najlepszy dźwięk w serialu kręconym jedną kamerą David Yaffe, Frank Morrone, Scott Weber, Sean Rush za odcinek "Live Together, Die Alone", część druga
Najlepszy montaż serialu dramatycznego kręconego przy użyciu jednej kamery Sarah Boyd, Stephen Semel, Sue Blainey za odcinek "Live Together, Die Alone", części pierwsza i druga
Najlepszy montaż serialu dramatycznego kręconego przy użyciu jednej kamery Sarah Boyd za odcinek "One Of Them"
Najlepszy scenariusz serialu dramatycznego Carlton Cuse za odcinek "The 23rd Psalm"
2005 Emmywygrana
Emmy
Najlepszy serial dramatyczny
Najlepsza kompozycja muzyczna w serialu (dramatyczna ścieżka dźwiękowa) Michael Giacchino za odcinek pilotażowy
Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego J.J. Abrams za odcinek pilotażowy, części pierwsza i druga
Najlepsze efekty specjalne w serialu Kevin Blank (I), Mitch Suskin, Archie Ahuna, Spencer Levy, Benoit Girard, Laurent M. Abecassis, Kevin Kutchaver, Steve Fong i Bob Lloyd (II) za odcinek pilotażowy, części pierwsza i druga
Najlepszy dobór obsady serialu dramatycznego
Najlepszy montaż serialu dramatycznego kręconego przy użyciu jednej kamery Mary Jo Markey za odcinek pilotażowy, części pierwsza i druga
nominacja
Emmy
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym Terry O'Quinn
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym Naveen Andrews
Najlepszy dźwięk w serialu kręconym jedną kamerą Frank Morrone, Michael C. Moore, Scott Weber za odcinek "Outlaws"
Najlepszy montaż dźwięku w serialu Christopher B. Reeves, Cynthia Merrill, Gabrielle Gilbert Reeves, Maciek Malish, Marc Glassman, Patrick Cabral, Paul Menichini, Roland N. Thai, Stephen M. Davis, Thomas DeGorter, Trevor Jolly, Troy Allen za odcinek pilotażowy
Najlepszy scenariusz serialu dramatycznego David Fury za odcinek "Walkabout"
Najlepszy scenariusz serialu dramatycznego J.J. Abrams, Jeffrey Lieber za odcinek pilotażowy

Saturny

wygrane: 13 | nominacje: 41
2011nominacja
Saturn
Najlepszy serial telewizji ogólnokrajowej
Najlepszy aktor telewizyjny Matthew Fox
Najlepszy drugoplanowy aktor telewizyjny Michael Emerson
Najlepszy drugoplanowy aktor telewizyjny Terry O'Quinn
Najlepszy występ gościnny John Terry
Najlepsze wydanie DVD programu telewizyjnego za sezon szósty
2010 Saturnwygrana
Saturn
Najlepszy serial telewizji ogólnokrajowej
Najlepszy aktor telewizyjny Josh Holloway
Najlepsze wydanie DVD programu telewizyjnego kompletny sezon 5
nominacja
Saturn
Najlepsza aktorka telewizyjna Evangeline Lilly
Najlepszy aktor telewizyjny Matthew Fox
Najlepsza drugoplanowa aktorka telewizyjna Elizabeth Mitchell
Najlepszy drugoplanowy aktor telewizyjny Jeremy Davies
Najlepszy drugoplanowy aktor telewizyjny Michael Emerson
Najlepszy występ gościnny Mark Pellegrino
2009 Saturnwygrana
Saturn
Najlepszy serial telewizji ogólnokrajowej
nominacja
Saturn
Najlepsza aktorka telewizyjna Evangeline Lilly
Najlepszy aktor telewizyjny Matthew Fox
Najlepsza drugoplanowa aktorka telewizyjna Elizabeth Mitchell
Najlepsza drugoplanowa aktorka telewizyjna Yunjin Kim
Najlepszy drugoplanowy aktor telewizyjny Josh Holloway
Najlepszy drugoplanowy aktor telewizyjny Henry Ian Cusick
Najlepszy drugoplanowy aktor telewizyjny Michael Emerson
Najlepszy występ gościnny Alan Dale
Najlepszy występ gościnny Kevin Durand
Najlepszy występ gościnny Sonya Walger
Najlepszy serial wydany na DVD za sezon czwarty
2008 Saturnwygrana
Saturn
Najlepszy serial telewizji ogólnokrajowej
Najlepszy aktor telewizyjny Matthew Fox
Najlepsza drugoplanowa aktorka telewizyjna Elizabeth Mitchell
Najlepszy drugoplanowy aktor telewizyjny Michael Emerson
nominacja
Saturn
Najlepsza aktorka telewizyjna Evangeline Lilly
Najlepszy drugoplanowy aktor telewizyjny Josh Holloway
Najlepszy drugoplanowy aktor telewizyjny Terry O'Quinn
Najlepszy serial wydany na DVD za sezon trzeci
2007nominacja
Saturn
Najlepszy serial telewizji ogólnokrajowej
Najlepszy serial wydany na DVD za sezon drugi
Najlepsza aktorka drugoplanowa w programie telewizyjnym lub serialu Elizabeth Mitchell
Najlepsza aktorka w programie telewizyjnym lub serialu Evangeline Lilly
Najlepszy aktor drugoplanowy w programie telewizyjnym lub serialu Michael Emerson
Najlepszy aktor drugoplanowy w programie telewizyjnym lub serialu Josh Holloway
Najlepszy aktor w programie telewizyjnym lub serialu Matthew Fox
2006 Saturnwygrana
Saturn
Najlepszy serial telewizji ogólnokrajowej
Najlepszy aktor telewizyjny Matthew Fox
Najlepsze wydanie DVD programu telewizyjnego
nominacja
Saturn
Najlepsza aktorka telewizyjna Evangeline Lilly
Najlepsza drugoplanowa aktorka telewizyjna Michelle Rodriguez
Najlepszy drugoplanowy aktor telewizyjny Adewale Akinnuoye-Agbaje
Najlepszy drugoplanowy aktor telewizyjny Terry O'Quinn
2005 Saturnwygrana
Saturn
Najlepszy serial telewizji ogólnokrajowej
Najlepszy drugoplanowy aktor telewizyjny Terry O'Quinn
nominacja
Saturn
Najlepsza aktorka telewizyjna Evangeline Lilly
Najlepszy aktor telewizyjny Matthew Fox
Najlepszy drugoplanowy aktor telewizyjny Dominic Monaghan

People's Choice

nominacje: 4
2010nominacja
Kryształowa Statuetka
Ulubiony serial dramatyczny
Ulubiony telewizyjny aktor dramatyczny Matthew Fox
Ulubione telewizyjne widowisko science-fiction / fantasy
2005nominacja
Kryształowa Statuetka
Ulubiony nowy dramat telewizyjny

Teen Choice

nominacje: 33
2010nominacja
Teen Choice
Ulubiony serial fantasy / science-fiction
Ulubiona aktorka w serialu fantasy / science-fiction Evangeline Lilly
Ulubiony aktor w serialu fantasy / science-fiction Josh Holloway
Ulubiony czarny charakter telewizyjny Terry O'Quinn
2009nominacja
Teen Choice
Ulubiony aktor w serialu akcji / przygodowym Josh Holloway
Ulubiony aktor w serialu akcji / przygodowym Matthew Fox
Ulubiony serial akcji / przygodowy
2008nominacja
Teen Choice
Ulubiona aktorka w serialu akcji / przygodowym Evangeline Lilly
Ulubiony aktor w serialu akcji / przygodowym Matthew Fox
Ulubiony aktor w serialu akcji / przygodowym Josh Holloway
Ulubiony serial akcji / przygodowy
2007nominacja
Teen Choice
Ulubiony serial dramatyczny
Ulubiona aktorka w serialu dramatycznym / akcji / przygodowym Evangeline Lilly
Ulubiony aktor w serialu dramatycznym / akcji / przygodowym Matthew Fox
Ulubiony czarny charakter telewizyjny Michael Emerson
Ulubiony pomocnik telewizyjny Jorge Garcia
2006nominacja
Teen Choice
Ulubiona aktorka w serialu dramatycznym / akcji / przygodowym Evangeline Lilly
Ulubiona chemia telewizyjna Evangeline Lilly, Josh Holloway, Matthew Fox
Ulubiony aktor w serialu dramatycznym / akcji / przygodowym Matthew Fox
Ulubiony pomocnik telewizyjny Jorge Garcia
Ulubiony serial dramatyczny / serial akcji / serial przygodowy
2005nominacja
Teen Choice
Ulubiona aktorka w serialu dramatycznym Evangeline Lilly
Ulubiony aktor w serialu dramatycznym Matthew Fox
Telewizyjny przełomowy męski występ aktorski Ian Somerhalder
Telewizyjny przełomowy męski występ aktorski Josh Holloway
Telewizyjny przełomowy męski występ aktorski Jorge Garcia
Telewizyjny przełomowy żeński występ aktorski Evangeline Lilly
Telewizyjny przełomowy żeński występ aktorski Maggie Grace
Ulubiona chemia telewizyjna Evangeline Lilly, Matthew Fox
Ulubiona obsada serialowa
Ulubiony pomocnik telewizyjny Jorge Garcia
Ulubiony przełomowy program telewizyjny
Ulubiony serial dramatyczny / serial akcji / serial przygodowy

Satelity

wygrane: 1 | nominacje: 7
2007nominacja
Satelita
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym Michael Emerson
Najlepsze wydanie DVD serialu za kompletny trzeci sezon
2006nominacja
Satelita
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym Michael Emerson
2005nominacja
Satelita
Najlepszy serial dramatyczny
Najlepsze wydanie DVD serialu za kompletny sezon pierwszy
2005 Złoty Satelitawygrana
Złoty Satelita
Najlepszy aktor w serialu dramatycznym Matthew Fox
nominacja
Złoty Satelita
Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym Evangeline Lilly
Najlepszy serial dramatyczny

Amerykańska Gildia Aktorów Filmowych

wygrane: 1 | nominacje: 1
2008nominacja
Aktor
Najlepszy zespół kaskaderski w serialu telewizyjnym
2006 Aktorwygrana
Aktor
Najlepszy zespół aktorski w serialu dramatycznym Adewale Akinnuoye-Agbaje, Cynthia Watros, Daniel Dae Kim, Dominic Monaghan, Emilie de Ravin, Evangeline Lilly, Harold Perrineau, Ian Somerhalder, Jorge Garcia, Josh Holloway, Maggie Grace, Malcolm David Kelley, Matthew Fox, Michelle Rodriguez, Naveen Andrews, Terry O'Quinn, Yunjin Kim

Amerykańska Gildia Producentów Filmowych

wygrane: 1 | nominacje: 5
2011nominacja
Złoty Laur
Nagroda im. Normana Feltona dla najlepszego producenta serialu dramatycznego Adam Horowitz, Bryan Burk, Carlton Cuse, Damon Lindelof, Edward Kitsis, Elizabeth Sarnoff, Jack Bender, Jean Higgins, Paul Zbyszewski, Ra'uf Glasgow
2010nominacja
Złoty Laur
Nagroda im. Normana Feltona dla najlepszego producenta serialu dramatycznego Adam Horowitz, Carlton Cuse, Damon Lindelof, Edward Kitsis, Elizabeth Sarnoff, Jack Bender, Jean Higgins, Paul Zbyszewski, Ra'uf Glasgow, Stephen Williams
2009nominacja
Złoty Laur
Nagroda im. Normana Feltona dla najlepszego producenta serialu dramatycznego Adam Horowitz, Carlton Cuse, Damon Lindelof, Edward Kitsis, Elizabeth Sarnoff, Jack Bender, Jean Higgins, Ra'uf Glasgow, Stephen Williams
2008nominacja
Złoty Laur
Najlepszy producent serialu dramatycznego Carlton Cuse, Damon Lindelof, Elizabeth Sarnoff, Jack Bender
2007nominacja
Złoty Laur
Najlepszy producent serialu dramatycznego Adam Horowitz, Bryan Burk, Carlton Cuse, Damon Lindelof, Edward Kitsis, J.J. Abrams, Jack Bender, Jean Higgins
2006wygrana
Złoty Laur
Najlepszy producent serialu dramatycznego Bryan Burk, Carlton Cuse, Damon Lindelof, J.J. Abrams, Jack Bender, Jean Higgins

Amerykańska Gildia Reżyserów Filmowych

nominacje: 6
2011nominacja
DGA
Najlepsze osiągnięcie reżyserskie w serialu dramatycznym Jack Bender za odcinki "The End", część pierwszą i drugą
2010nominacja
DGA
Najlepsze osiągnięcie reżyserskie w serialu dramatycznym wyświetlanym wieczorem Jack Bender za odcinek "The Incident, Parts 1 & 2"
2009nominacja
DGA
Najlepsze osiągnięcie reżyserskie w serialu dramatycznym wyświetlanym wieczorem Jack Bender za odcinek "The Constant"
2008nominacja
DGA
Najlepsze osiągnięcie reżyserskie w serialu dramatycznym wyświetlanym wieczorem Jack Bender za odcinek "Through the Looking Glass"
Najlepsze osiągnięcie reżyserskie w serialu dramatycznym wyświetlanym wieczorem Eric Laneuville za odcinek "The Brig"
2005nominacja
DGA
Najlepsze osiągnięcie reżyserskie w serialu dramatycznym wyświetlanym wieczorem J.J. Abrams za odcinek pilotażowy, część 1

Amerykańska Gildia Scenarzystów

wygrane: 2 | nominacje: 6
2013wygrana
Lista 101 najlepiej napisanych seriali wszech czasów
27. miejsce
2011nominacja
WGA (TV)
Najlepszy scenariusz odcinka serialu dramatycznego Carlton Cuse, Damon Lindelof za odcinek "The End"
2010nominacja
WGA (TV)
Najlepszy scenariusz serialu dramatycznego Adam Horowitz, Brian K. Vaughan, Carlton Cuse, Damon Lindelof, Edward Kitsis, Elizabeth Sarnoff, Greggory Nations, Kyle Pennington, Melinda Hsu Taylor, Paul Zbyszewski
2009nominacja
WGA (TV)
Najlepszy scenariusz serialu dramatycznego Adam Horowitz, Brian K. Vaughan, Carlton Cuse, Christina M. Kim, Damon Lindelof, Drew Goddard, Edward Kitsis, Elizabeth Sarnoff, Greggory Nations, Kyle Pennington
2008nominacja
WGA (TV)
Najlepszy scenariusz odcinka serialu dramatycznego Drew Goddard za odcinek "Flashes Before Your Eyes"
2007nominacja
WGA (TV)
Najlepszy scenariusz serialu dramatycznego Adam Horowitz, Alison Schapker, Carlton Cuse, Christina M. Kim, Damon Lindelof, Dawn Lambertsen-Kelly, Drew Goddard, Edward Kitsis, Elizabeth Sarnoff, J.J. Abrams, Javier Grillo-Marxuach, Jeff Pinkner, Leonard Dick, Matt Ragghianti, Monica Breen, Steven Maeda
Najlepszy scenariusz odcinka serialu dramatycznego Christina M. Kim, Elizabeth Sarnoff za odcinek "Two for the Road"
2006 WGA (TV)wygrana
WGA (TV)
Najlepszy scenariusz serialu dramatycznego Adam Horowitz, Brent Fletcher, Carlton Cuse, Christian Taylor, Christina M. Kim, Craig Wright, Damon Lindelof, David Fury, Drew Goddard, Edward Kitsis, Elizabeth Sarnoff, J.J. Abrams, Janet Tamaro, Javier Grillo-Marxuach, Jeffrey Lieber, Jennifer Johnson, Kim Clements, Leonard Dick, Lynne E. Litt, Monica Macer, Paul Dini, Steven Maeda

Amerykańska Gildia Scenografów

nominacje: 3
2008nominacja
ADG
Najlepsza scenografia w odcinku serialu kręconego przy użyciu jednej kamery Andrew Murdock, Scott Cobb, Zack Grobler za odcinek "Through the Looking Glass"
2006nominacja
ADG
Najlepsza scenografia w odcinku serialu kręconego przy użyciu jednej kamery James H. Spencer, William F. Matthews za odcinek "Orientation"
2005nominacja
ADG
Najlepsza scenografia w odcinku serialu kręconego przy użyciu jednej kamery Christina Wilson, Mark Worthington za odcinek pilotażowy

Amerykański Instytut Filmowy

nominacje: 3
2008nominacja
AFI
Oficjalna selekcja do kategorii program roku
2005nominacja
AFI
Oficjalna selekcja do kategorii program roku
2004nominacja
AFI
Oficjalna selekcja do kategorii program roku

Amerykańskie Stowarzyszenie Montażystów

wygrane: 1 | nominacje: 3
2010nominacja
Eddie
Najlepszy montaż godzinnego serialu telewizyjnego dla telewizji komercyjnej Christopher Nelson za odcinek "The Life and Death of Jeremy Bentham"
2008nominacja
Eddie
Najlepszy montaż filmu lub mini-serialu dla telewizji komercyjnej Christopher Nelson, Henk Van Eeghen, Mark Goldman, Stephen Semel za odcinek "Through the Looking Glass"
2007nominacja
Eddie
Najlepszy montaż filmu lub mini-serialu dla telewizji komercyjnej Sarah Boyd, Stephen Semel, Sue Blainey za odcinek "Live Together, Die Alone"
2006 Eddiewygrana
Eddie
Najlepszy montaż godzinnego serialu telewizyjnego dla telewizji komercyjnej Stephen Semel za odcinek "Outlaws"

Amerykańskie Stowarzyszenie Operatorów Filmowych

nominacje: 1
2005nominacja
ASC
Najlepsze zdjęcia do filmu tygodnia / miniserialu / odcinka pilotażowego w telewizji krajowej lub sieciowej Larry Fong za odcinek pilotażowy

Hugo

nominacje: 2
2009nominacja
Hugo
Najlepsza prezentacja dramatyczna - krótka forma Carlton Cuse, Damon Lindelof, Jack Bender za odcinek "The Constant"
2005nominacja
Hugo
Najlepsza prezentacja dramatyczna - krótka forma Damon Lindelof, J.J. Abrams, Jeffrey Lieber za odcinek pilotażowy

Międzynarodowa Gildia Horroru

wygrane: 1
2005wygrana
IHG
Najlepszy program telewizyjny

Złote Szpule

wygrane: 5 | nominacje: 7
2010nominacja
Złota Szpula
Najlepszy montaż dźwięku w odcinku serialu - dialogi i technika ADR za odcinek "The Little Prince"
2009wygrana
Złota Szpula
Najlepszy montaż dźwięku w odcinku serialu - dialogi i technika ADR
nominacja
Złota Szpula
Najlepszy montaż dźwięku w odcinku serialu - efekty i imitacje dźwiękowe za odcinek "The Shape of Things To Come"
2008wygrana
Złota Szpula
Najlepszy montaż dźwięku w odcinku serialu - efekty i imitacje dźwiękowe
nominacja
Złota Szpula
Najlepszy montaż dźwięku w 'długim' programie telewizyjnym - efekty i imitacje dźwiękowe za odcinek "Through the Looking Glass"
Najlepszy montaż dźwięku w 'długim' programie telewizyjnym w dialogach i technice ADR za odcinek "Through the Looking Glass"
Najlepszy montaż dźwięku w odcinku serialu - dialogi i technika ADR za odcinek "Greatest Hits"
2007wygrana
Złota Szpula
Najlepszy montaż dźwięku w odcinku serialu - efekty i imitacje dźwiękowe
nominacja
Złota Szpula
Najlepszy montaż dźwięku w odcinku serialu - dialogi i technika ADR za odcinek "Further Instructions"
2006nominacja
Złota Szpula
Najlepszy montaż dźwięku w odcinku serialu - dialogi i technika ADR za odcinek "The Other 48 Days"
2005wygrana
Złota Szpula
Najlepszy montaż dźwięku w odcinku serialu - dialogi i technika ADR
Najlepszy montaż dźwięku w odcinku serialu - efekty i imitacje dźwiękowe
zgłoś kilka poprawek
o