Zagubieni (2004-2010) serial TV

Lost

plakat - Zagubieni (2004)

opisy serialu

(13)
 • Serial opowiadający tragiczną historię 48 pasażerów pechowego lotu 815 z Sydney do Los Angeles, których samolot rozbija się na tajemniczej wyspie. W tym całym zamieszaniu jedynie jednej osobie udaje się zachować zimną krew. Jest to chirurg Jack, który pomaga komu tylko się da. Z czasem panika przeradza się w lęk i strach. Wszyscy muszą nauczyć się żyć w nowych warunkach. Nie zrobią jednak tego bez uporania się z własnymi życiowymi problemami. W każdym odcinku poznajemy historię i problemy "zagubionych" oraz tajemnice wyspy, która wyraźnie chce ich zatrzymać na zawsze. Lekarz, kaleka, narkoman, policjant, morderca, pechowiec, cwaniaczek, dziewczyna w ciąży i wielu innych współczesnych robinsonów będzie musiało nauczyć się współpracy. Inaczej stracą całkowicie szansę na przeżycie.

 • Sezon 1:

  Grupa dorosłych rozbitków uwięzionych na bezludnej wyspie jest dla J. J. Abramsa pretekstem do przeprowadzenia wnikliwej analizy mrocznej strony ludzkiej natury. Serial pokazuje także skrywany mistycyzm, zjawiska paranormalne i nadnaturalne. 48 pasażerów, pozbawionych wszelkiej własności, ocalałych z katastrofy samolotu jest zmuszonych zbudować nowy dom na zapomnianej wyspie na Oceanie Spokojnym z dostępnych na miejscu materiałów. Rozbitkowie - zdani na własne siły - wpadają w panikę. Niektórzy z nich mają nadzieję na szybką akcję ratunkową. Inni zaś znajdują w sobie moc, o której istnieniu nigdy nie wiedzieli. Przyjaciele, krewni, wrogowie i nieznajomi muszą połączyć swe siły, aby stawić czoła wszechmocnym siłom natury i nieprzyjaznemu środowisku. Nocą, tropikalną dżunglę przeszywa dojmujący skowyt tajemniczych stworzeń, który budzi we wszystkich rozbitkach paniczny lęk. Nadzieja odradza się, gdy przywództwo nad grupą przejmują rezolutny Jack i trzeźwo myśląca Kate. Ale nawet bohaterowie mają skrzętnie skrywane tajemnice, które wyjdą w końcu na światło dzienne.

 • Trzymający w napięciu serial przygodowy z dreszczykiem, którego akcja rozgrywa na tajemniczej wyspie gdzieś na Pacyfiku... W wyniku katastrofy lotniczej samolot linii Oceanic rozbija się na nieznanym lądzie. Z pokładu maszyny cudem wydostaje się 48 rozbitków, którzy jak się później okazuje nie są przypadkowymi bohaterami. Każdy z nich ma swoją skrzętnie skrywaną tajemnicę, każdy jest "zagubionym" w swoim własnym świecie. I tak poznajemy Jacka (Matthew Fox), lekarza który nie potrafi poradzić sobie z błędami przeszłości, Kate (Evangeline Lilly), niezwykle urodziwą więźniarkę, która otrzymując drugą szansę od losu zamierza rozpocząć na wyspie nowe życie, Sawyera (Josh Holloway), snobistycznego drania, który w momentach kryzysowych potrafi jednak pomóc innym rozbitkom, czy wreszcie nieobliczalnego Locka (Terry O'Quinn), który znakomicie radzi sobie w nowo zaistniałych warunkach, ale i jego zachowanie budzi wiele kontrowersji. Niestety już po kilku dniach okazuje się, że wyspa nie jest tak do końca opuszczona. Zagubieni rozpoczynają walkę o przetrwanie nie zdając sobie sprawy z czym tak naprawdę przyjdzie im się zmierzyć...

 • Serial opowiadający o grupie 48 pasażerów rozbitych na tajemniczej w wyspie w wyniku katastrofy lotniczej. Jeden z rozbitków, Jack Stephard jest chirurgiem, który udziela pomocy medycznej dla rannych, stając się liderem otaczających go osób. Nadzieje na jakąkolwiek pomoc są marne ponieważ samolot krótko przed upadkiem zmienił kurs. Pomoc ratunkowa a także bliscy spisali ich na straty nie mając o nich żadnej wieści. Grupa nieznających się dotąd ocalałych musi działać razem ze sobą walcząc o życie. Jednak wkrótce odkryją, że na wyspie są też inni. Serial ukazuje zmagania rozbitków jak i również motywy z ich życia przed katastrofą.

 • Pasażerowie lotu 815 chcieli dostać się z Sydney w Australii do Los Angeles w USA. Niestety ich samolot rozbija się u wybrzeży tajemniczej wyspy na Pacyfiku. 48 osób wychodzi z katastrofy cało, ale po dłuższym czasie nikt nie zjawia się z pomocą. Okazało się, że zboczyli 1000 mil z kursu i nikt nie szuka ich w tym rejonie... Rozbitkowie muszą stawić czoła przyrodzie i tajemnym siłom, które panują na tym skrawku lądu. Serial jest pokazaniem ich walki o przetrwanie, lecz ukazuje również wspomnienia każdego z ocalonych. Poznajemy ich przeszłość, sukcesy i porażki, plany życiowe. Ocaleni zaczynają się domyślać że, wszyscy znaleźli się na wyspie z jakiegoś powodu - to ich szansa na nowe życie. Miejsce to nie jest jednak zwykłą wyspą, o czym bohaterzy przekonują się odkrywając jej tajemnice. Wszystko sprowadza się do tajemniczych liczb: 4, 8, 15, 16, 23, 42...

 • Serial "Lost" opowiada o 48 pasażerach, którzy cudem unikając śmierci w katastrofie lotniczej trafiają na tajemniczą wyspę. Grono zupełnie obcych sobie osób musi współpracować i zmagać z życiem rozbitków. Jeden z nich, Jack (Matthew Fox), zostaje nieoficjalnym liderem przez uznanie ludzi, którym pomógł dzięki doświadczeniu chirurga. Tracąc nadzieję na ratunek, bohaterowie starają się zorganizować życie na wyspie. Co krok czyhają tu na nich różne przygody i niespodzianki, jak np. druga grupa rozbitków z ogonowej części samolotu lub tajemniczy "inni", którzy uważają się za właścicieli wyspy.

 • Serial o niezliczonych zwrotach akcji. Ponad czterdzieści osób wsiada do pechowego samolotu, który rozbija się na wyspie. Rozbitkowie z biegiem czasu zauważają, że wyspa jest dziwna i tajemnicza. Odkrywają, że nie są jedynymi ludźmi zamieszkującymi wyspę. Grupa stałych mieszkańców robi wszystko co nakazuje im ich przewodnik Ben - człowiek, który bardzo skutecznie manipuluje ludźmi. Rozbitkowie muszą walczyć z "innymi" oraz z wyspą, która kryje w sobie niebiezpieczne i dziwne tajemnice. Co jakiś czas ktoś ginie lub pojawia się nowa osoba, która potrafi być groźna dla wszystkich mieszkańców wyspy. Coraz częściej "inni" oraz rozbitkowie muszą łączyć siły, aby przetrwać walkę o życie. Jednak nie wszyscy ufają w współprace z "innymi" i rozbitkowie dzielą się na dwie grupy.

 • Sezon 1:
  Obejrzyj pierwszy sezon kultowego serialu "Zagubieni", który odniósł spektakularny sukces, zyskując sobie rzesze oddanych widzów oraz uznanie krytyki na całym świecie. Pełna napięcia fabuła i zaskakujące zwroty akcji sprawią, że nie będziesz w stanie oderwać się od telewizora!

  Poznaj niezwykłe losy 48 pasażerów pechowego lotu Oceanic 815, których życie odmieniła tragiczna katastrofa. Uwięzieni na tropikalnej wyspie rozbitkowie muszą połączyć siły, aby przetrwać i wrócić do domu, jednak szybko zdają sobie sprawę z tego, że miejsce, w którym się znaleźli, nie jest zupełnie opuszczone, a dziwne zjawiska i odgłosy dochodzące z dżungli świadczą o kryjących się w jej gęstwinie mrocznych tajemnicach.

  "Zagubieni" to serial inny niż wszystkie. To pasjonująca zagadka, którą każdy widz musi rozwiązać samodzielnie! Ty również spróbuj ją rozwikłać, śledząc 24 zagmatwane i budzące grozę odcinki sezonu pierwszego!

 • Sezon 2:
  Zapamiętaj kod: 4, 8, 15, 16, 23, 42 i przygotuj się na 24 nowe, pełne mrocznych tajemnic odcinki jednego z najbardziej spektakularnych seriali w historii!

  Rozbitkowie odkrywają, że nie tylko oni walczą z Innymi, a otwarcie włazu do bunkra ujawnia kolejne intrygujące zagadki. Czym jest Dharma? Co się wydarzy, jeśli kod nie zostanie wprowadzony?

 • Sezon 3:
  Spróbuj odnaleźć drogę w labiryncie zagadek i odkryć prawdę na temat Innych, oglądając rewelacyjny trzeci sezon serialu „Zagubieni”!

  Granica między dobrem a złem zaciera się, kiedy wychodzi na jaw, że wyspa potrafi nie tylko niszczyć, lecz także leczyć – a sytuacja rozbitków całkowicie się zmienia, gdy ich życie nierozerwalnie splata się z losami Innych.

  Zaplanuj ucieczkę od szarej rzeczywistości i zaszyj się na tropikalnej wyspie z „Zagubionymi”!

 • Sezon 4:
  Zagub się w świecie pełnym mrocznych sekretów i niewyjaśnionych zdarzeń, oglądając czwarty sezon jednego z najbardziej pasjonujących seriali ostatnich lat!

  Trzy miesiące po katastrofie lotu Oceanic 815 rozbitkowie odkrywają, że ci, którzy przybyli im na ratunek, mogą być bardziej niebezpieczni od tajemniczych mieszkańców wyspy. Retrospekcje oraz przebłyski z przyszłości dostarczą odpowiedzi na niektóre pytania, jednak wcale nie ułatwią rozwiązania tajemnicy "Zagubionych".

 • Sezon 5:
  Piąty sezon Zagubionych to jeszcze więcej dramatycznych wydarzeń, intrygujących przeskoków w czasie, tajemnic, ale także wyczekiwanych odpowiedzi.

  Przeznaczenie bywa bezlitosne. Po heroicznej walce o wydostanie się z wyspy Szóstka Oceanic zmuszona jest wrócić i zmierzyć się z losem. Bohaterowie będą musieli podjąć wiele dramatycznych decyzji.

 • Sezon 6:
  Obejrzyj szokujący szósty sezon "Zagubionych" i poznaj rozwiązanie niewiarygodnej zagadki! Najbardziej nowatorska i fascynująca produkcja ostatnich lat zmierza ku spektakularnemu zakończeniu, ujawniając prawdę na temat losu rozbitków ocalałych z lotu Oceanic 815!

  Rzeczywistość bohaterów związanych z tajemniczą wyspą ulega przemianie w następstwie ogromnej eksplozji. Odkryj wszystkie sekrety i tajemnice "Zagubionych" dzięki 18 ostatnim, wstrząsającym odcinkom.