Paris, je t'aime

Zakochany Paryż (2006)

pełna obsada i twórcy

przejdź do:

reżyser

 
oceń pracę:
Gérard Depardieu Gérard Depardieu"Quartier Latin" (reżyser segmentu)
PL

Joel Coen Joel Coen"Tuileries" (reżyser segmentu)
Joel Coen jako "Tuileries"
PL

Wes Craven Wes Craven"Pere-Lachaise" (reżyser segmentu)
Wes Craven jako "Pere-Lachaise"
PL

Gus Van Sant Gus Van Sant"Le Marais" (reżyser segmentu)
PL

Alexander Payne Alexander Payne"14e arrondissement" (reżyser segmentu)
PL

Bruno Podalydès Bruno Podalydès"Montmartre" (reżyser segmentu)
Bruno Podalydès jako "Montmartre"
PL

Gurinder Chadha Gurinder Chadha"Quais de Seine" (reżyser segmentu)
PL

Frédéric Auburtin Frédéric Auburtin"Quartier Latin" (reżyser segmentu)
PL

Emmanuel Benbihy Emmanuel Benbihy

Christopher Doyle Christopher Doyle"Porte de Choisy" (reżyser segmentu)
Christopher Doyle jako "Porte de Choisy"
PL

Alfonso Cuarón Alfonso Cuarón"Parc Monceau" (reżyser segmentu)
PL

Richard LaGravenese Richard LaGravenese"Pigalle" (reżyser segmentu)
PL

Isabel Coixet Isabel Coixet"Bastille" (reżyser segmentu)
PL

Ethan Coen Ethan Coen"Tuileries" (reżyser segmentu)
Ethan Coen jako "Tuileries"
PL

Sylvain Chomet Sylvain Chomet"Tour Eiffel" (reżyser segmentu)
PL

Olivier Assayas Olivier Assayas"Quartier des Enfants Rouges" (reżyser segmentu)
Olivier Assayas jako "Quartier des Enfants Rouges"
PL

Vincenzo Natali Vincenzo Natali"Quartier de la Madeleine" (reżyser segmentu)
PL

Walter Salles Walter Salles"Loin du 16e" (reżyser segmentu)
PL

Oliver Schmitz Oliver Schmitz"Place des Fetes" (reżyser segmentu)
PL

Nobuhiro Suwa Nobuhiro Suwa"Place des Victoires" (reżyser segmentu)
PL

$related.related Daniela Thomas"Loin du 16e" (reżyser segmentu)
PL

Tom Tykwer Tom Tykwer"Faubourg Saint-Denis" (reżyser segmentu)
Tom Tykwer jako "Faubourg Saint-Denis"
PL

$related.related Nadine Eïd"14e arrondissement" (reżyser segmentu)
PL

scenariusz

 
oceń pracę:
Joel Coen Joel Coen"Tuileries"
PL

Gus Van Sant Gus Van Sant"Le Marais"
PL

Ethan Coen Ethan Coen"Tuileries"
PL

Walter Salles Walter Salles"Loin du 16e"
PL

Bruno Podalydès Bruno Podalydès"Montmartre"
PL

Emmanuel Benbihy Emmanuel Benbihy

Oliver Schmitz Oliver Schmitz"Place des Fetes"
PL

Christopher Doyle Christopher Doyle"Porte de Choisy"
PL

Alfonso Cuarón Alfonso Cuarón"Parc Monceau"
PL

Richard LaGravenese Richard LaGravenese"Pigalle"
PL

Vincenzo Natali Vincenzo Natali"Quartier de la Madeleine"
PL

Olivier Assayas Olivier Assayas"Quartier de la Madeleine"
PL

$related.related Daniela Thomas"Loin du 16e"
PL

$related.related Paul Mayeda Berges"Quais de Seine"
PL

Gurinder Chadha Gurinder Chadha"Quais de Seine"
PL

Isabel Coixet Isabel Coixet"Bastille"
PL

Sylvain Chomet Sylvain Chomet"Tour Eiffel"
PL

Nobuhiro Suwa Nobuhiro Suwa"Place des Fetes"
PL

Wes Craven Wes Craven"Pere-Lachaise"
PL

Tom Tykwer Tom Tykwer"Faubourg Saint-Denis"
PL

Gena Rowlands Gena Rowlands"Quartier Latin"
PL

Alexander Payne Alexander Payne"14e Arrondissement"
PL

zdjęcia

 
oceń pracę:
$related.related Pierre Aïm

Rain Li Rain Li

Michael Seresin Michael Seresin

Bruno Delbonnel Bruno Delbonnel

Tetsuo Nagata Tetsuo Nagata

$related.related Matthieu Poirot-Delpech

$related.related David Quesemand

$related.related Pascal Rabaud

$related.related Gérard Sterin

$related.related Maxime Alexandre

$related.related Michel Amathieu

Éric Gautier Éric Gautier

Frank Griebe Frank Griebe

$related.related Eric Guichard

Jean-Claude Larrieu Jean-Claude Larrieu

$related.related Denis Lenoir

$related.related Pascal Marti

muzyka

 
oceń pracę:
Michel Legrand Michel Legrand

$related.related Pierre Adenot

Reinhold Heil Reinhold Heil

Johnny Klimek Johnny Klimek

$related.related Nathaniel Méchaly

Tom Tykwer Tom Tykwer

Alberto Iglesias Alberto Iglesias

Michael Andrews Michael Andrews

montaż

 
oceń pracę:
$related.related Luc Barnier

$related.related Anne Klotz

$related.related Isabel Meier

$related.related Stan Collet

$related.related Simon Jacquet

$related.related Hisako Suwa

Mathilde Bonnefoy Mathilde Bonnefoy

$related.related Michele Conroy

$related.related Alex Rodríguez

scenografia

 
oceń pracę:
$related.related Bettina von den Steinen (scenograf)

$related.related Sébastien Monteux-Halleur (dekorator wnętrz)

$related.related Hélène Dubreuil (dekorator wnętrz)

kostiumy

 
oceń pracę:
Olivier Bériot Olivier Bériot

$related.related Pierre-Yves Gayraud

produkcja

 
oceń pracę:
$related.related Maria Köpf (producent wykonawczy)

$related.related Chris Bolzli (producent wykonawczy)

$related.related Ara Katz (producent wykonawczy)

Sam Englebardt Sam Englebardt (producent wykonawczy)

$related.related Chad Troutwine (producent wykonawczy)

$related.related Frank Moss (producent wykonawczy)

$related.related Philippe Delest (kierownictwo produkcji)

$related.related Burkhard Von Schenk (współproducent)

$related.related Rafi Chaudry (producent wykonawczy)

$related.related Patrick Gordon (kierownictwo produkcji)

$related.related Matthias Batthyany (współproducent)

$related.related Gilles Caussade (producent wykonawczy)

$related.related Henri Jacob (zastępca producenta)

$related.related Stefan Piech (współproducent)

Emmanuel Benbihy Emmanuel Benbihy (producent)

$related.related Claudie Ossard (producent)

dźwięk

 
oceń pracę:
$related.related Vincent Tulli

$related.related Jean-Paul Mugel

$related.related Samuel Cohen

$related.related Alan Freedman

$related.related Felix Andrew

$related.related Dirk Jacob

$related.related Jacques Pibarot

$related.related Matthias Lempert

$related.related Gréggory Poncelet

$related.related Antoine Ouvrier

o