KONKURS

To

od 12 września 2017 do 25 września 2017
do wygrania: 4 egzemplarze książki "To".
Do kin trafiła właśnie ekranizacja jednej z najsłynniejszych powieści Stephena Kinga - "To". Przy okazji premiery filmu wydawnictwo Albatros przygotowało nowe wydanie książki, które jest już dostępne w księgarniach. Możecie je także zdobyć, biorąc udział w naszym konkursie. Cztery egzemplarze książki powędrują do autorów najciekawszych odpowiedzi na pytanie zamieszczone poniżej.


Derry w stanie Maine, miejsce ledwie widoczne na mapie. Dochodzi tu do wyjątkowej eskalacji zbrodni, okrutnych morderstw, gwałtów i tajemniczych wypadków.

W kanałach miasteczka zalęgło się To. Bliżej nieokreślone, przybiera postać tego, czego najbardziej boi się jego ofiara: klauna, martwego brata, mumii, ogromnego ptaszyska, głosu w rurach. Poluje na dzieci, które jako jedyne potrafią dostrzec To. I dlatego to właśnie one stają do walki z przerażającym potworem.

Mija dwadzieścia siedem lat i To powraca. Dzieci są już dorosłymi, ale muszą odnaleźć w sobie dziecięcą wiarę, lojalność i odwagę, by skutecznie stawić mu czoła i uratować życie niewinnych osób.
Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • Wiktorek
  • Nivat
  • dolores__haze
  • ohsnapitsel