PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=360455}

Łańcuch zbrodni

Circle of Friends
5,5 398
ocen
5,5 10 1 398
Łańcuch zbrodni
powrót do forum filmu Łańcuch zbrodni

Gdzie w internecie można obejrzeć lub ściągnąć ten film?

ocenił(a) film na 6
maciek4218

Tez bym chciała wiedzieć

ocenił(a) film na 7
jinx_filmweb

10lipca Nidziela FilmBox 21:00 będzie Pozdro!;)

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Aha pod tytułem Szkolna paczka!!!

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Wielkie dzięki! ;) Pzdr

ocenił(a) film na 7
jinx_filmweb

nie ma sprawy;)a możesz mi napisać 3 opłaca się go oglądać?

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Czy film się opłaca oglądać, tego niestety nie jestem pewna, ponieważ go nie oglądałam, a jedynie słyszałam fragmenty z innego pokoju ;p Ale mogę Cię zapewnić, że piosenka z filmu jest rewelacyjna!!! Tylko dla niej chcę obejrzeć ten film, ponieważ nigdzie w necie nie mogę znaleźć tej piosenki, a nie znam jej tytułu i wykonawcy ( jak zresztą wszyscy, co pewnie zauważyłeś czytając tematy na forum ;) ). Także obejrzyj, a nuż film będzie spoko, a jeśli nie, to chociaż piosenka podniesie jego wartość :)

ocenił(a) film na 7
jinx_filmweb

Nom jedynie zaskarżymy FilmBox że słaby film puścili i zmarnowaliśmy przez nich nasz cenny czas:D a nie wiesz w którym momencie ma być ta super piosenka?

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Piosenka będzie mniej więcej w połowie filmu, podobno podczas sceny, gdy główna bohatrerka kocha się z jakimś facetem (tak gdzieś przeczytałam ;p) no i na końcu filmu, podczas napisów końcowych :)

ocenił(a) film na 7
jinx_filmweb

ale pierwszy x słyszałem tą pioseneczkę taka lajcikowa:D ale niestety nieznana ogólnie filmik fajny i ciekawy nom i z niespodziewanym zakończeniem:p mam nadzieję że koleżance również podobał i nie zasnęła na nim:D

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

No tak, to taka spokojna, nastrojowa pioseneczka - dziewczynom bardziej się takie podobają :D A film rzeczywiście był trochę nudnawy, a piosenkę słyszałam drugi raz w życiu, może faktycznie nie jest taka super cool, jak wydała mi się za pierwszym razem, ale jednak ma coś w sobie :) W końcu tylu osobom się podoba ;p Nagrałam napisy końcowe i teraz mogę słuchać jej do woli :D Bo niestety nie podali tytułu i wykonawczyni podczas napisów i nadal nie mogę jej znaleźć w necie :( Może ta piosenka po prostu nie ma tytułu, i wcale nie ma jej w necie ;p

ocenił(a) film na 7
jinx_filmweb

hehehe ty pocieszna jesteś:D ten wykonawca pewnie gdzieś się ukrywa i nie chce się ujawnić mówi a niech se mnie ludziska szukają po necie;-)ale masz już ją nagraną więc problemu nie ma i szafa gra:P a co do filmu nudnawy trochę był dlatego że to nie film akcji ani horrorek tylko bardziej taki kryminałek więc nie ma com narzekać;)

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

No widzisz, a to tylko jedna z moich licznych zalet :D Tej piosenki chyba wcale nie ma w necie... są słowa piosenki (napisane przez osoby, które spisały je ze słuchu podczas napisów końcowych ;p) W sumie tak, mam nagraną, więc specjalnie się tym nie martwię, że jej nigdzie nie ma ;P

ocenił(a) film na 6
jinx_filmweb

Hej! Właśnie przeczytałam,że masz nagraną piosenkę. Czy byłaby możliwość,żebyś mi ją wysłała??? Bardzo proszę!

Panciaaa

jaka piosenka?