film na faktach autentycznych?

scotyy scotyy
ocena: 8

Po obejrzeniu tego filmu nurtuje mnie jedno pytanie... Czy ten film jest na faktach autentycznych? poniewaz nie znalazlem zadnej informacji na ten temat...

• denrike denrike
    ocena: 5

tylko na faktach nieautentycznych... dodatkowo scenariusz uzupelnionio o prawdziwe elementy fikcyjne...

• freepick freepick
      ocena: 9

Fakty autentyczne... jak fakty mogą być autentyczne? Niestety wciąż często spotykany pleonazm (błąd).

Film o zombie ma niby być na faktach? Kurde, chyba od zaraz zacznę wierzyć w potwora z Cloverfield!

• connnie connnie

pewnie że na faktach autentycznych
    historia działa się w twoim domu...

• scotyy scotyy

To nie jest wcale smieszne!!! kto teraz posprzata te hektolitry zaschnietej krwi?!! kto? no kto?!!

• Baphomet Baphomet

Otóż moi drodzy purryści językowi. Pojęcia "faktów autentycxznych" było niegdyś bardzo popularne szczególnie w latach 90-tych w Polsce. Uzywano go przy okazji recenzji czy zapowiedzi filmów w TV. Nie ma się zatem co dziwić, że wciąż jest popularny w mowie. To coś jak mówienie przez męzczyzn "poszłem".

• denrike denrike

Znasz takich, co mowia "poszlem"?? ;) ROTFL ;)

• freepick freepick

Ja znam. Ty pewnie też znasz, ale to ukrywasz, bo żyjesz w kłamstwie. Mamy przecież epokę Włatcuufff MuHhh...

• Mithrill Mithrill
              ocena: 7

Cienkie z Was Bolki... "poszłech" lub "jo żech poszoł" nikt nie przebije xD

• freepick freepick

To to już slang, chyba nawet na miejskim.pl można się na te słowa natknąć. Ja tam mówię gorsze wyrażenia... jak jestem sam. ;]

• scotyy scotyy

no co Ty?! do siebie mowisz? .

• denrike denrike

znam tylko takich co "włanczają" różne rzeczy...

• scotyy scotyy

Ejj!! ale nie o tym jest temat:) Pytalem czy film jest oparty na faktach a tu widze dyskusje na tematy jezykowe...

• freepick freepick

Koleś, aż tak bardzo jesteś tępy, by samemu się tego nie domyślić? Ten film to czysta FIKCJA! Może lepiej napisać? F-I-K-C-J-A! Może parę synonimów dodać? Ten film to inaczej bajka, w nim nie ma nic prawdziwego, totalny wymysł jego twórców, osoby w nim grające to aktorzy i statyści! Żyją!

• scotyy scotyy

Tepy to ty chyba jestes skoro dales sie nabrac na taka prowokacje(marna na dodatek)... :)

• Pyrovatis Pyrovatis

1. Widać, że wiecie co to netykieta -> http://www.netykieta.prv.pl/ polecam zapoznać się szczególnie z pkt 4...
                      2. Po cholerę ta prowokacja? Ja nie widzę sensu.

• Marv_praga Marv_praga

TAK TEN FILM JEST NA FAKTACH TAK SAMO JAK NA FAKTACH BYŁ RESIDENT EVIL I 28 DNI PÓŹNIEJ I JESZCZE NA FAKTACH BYŁ DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

DOBRY JESTEŚ GOŚCIU BEZ KITU :) :) :) :) :)

• scotyy scotyy

Nie ogladalem tych filmow co wymieniles.Skoro mowisz ze na faktach to napewno obejrze :))

• bandofbrothers bandofbrothers

scotyy jeśli piszesz, że to prowokacja to po jakiego piszesz ten temat ? Żal mi ludzi, którzy piszą takie tematy tylko po to, żeby zdenerwować, sprowokować ludzi. Podnieca Cię to ?

A może to nie miała być prowokacja tylko na serio pomyślałeś sobie, że ten film dział się naprawdę. Jeśli tak to jesteś tępy.

Nawet zakładając taki temat jesteś tępy.

• scotyy scotyy

1.Zalozylem sie z kolega czyj temat uzyska najwiecej odpowiedzi. To co chcialem- osiagnalem!
                              2.Podnieca mnie to wtedy gdy wygrywam taki zaklad. Samo zakladanie takich tematow NIE!
                              3.A Ty skoro pomyslales ze ktos mogl naprawde pomyslec ze ten film jest oparty na faktach, to w takiej sytuacji mysle ze nie jestes zbyt bystry.
                              JA SWÓJ CEL OSIAGNALEM TYM TEMATEM A TY SWOJA ODPOWIEDZIA NIC NIE OSIAGNALES TYLKO SIE OSMIESZYLES :)

• bandofbrothers bandofbrothers

HAHAHAHAHA o ku*** hahahahahaha osiągnąłeś cel no proszę Cię hahahahahahah! Zadowolony jesteś, że jakimś shitem wygrałeś zakład i myślisz, że jesteś guru ?

1. Robiąc ten temat nie jesteś zbyt bystry.
                                2. Pisząc o zakładzie, w którym chodzi o to kto będzie miał więcej odpowiedzi sugeruje, że jesteście dziećmi nie przekraczający wiek 16 lat.
                                3. Pisząc ten temat oraz że osiągnąłeś swój cel to właśnie ty się ośmieszyłeś.
                                4. Nawet na sekundę nie pomyślałem sobie, że ktoś uważa, że ten film jest na faktach bo to byłoby idiotyczne jak ty i twój temat.

A to, że wygrałeś tak szczeniacki zakład to co z tego masz ? Pewnie tylko podnietę i mokre majtki.

Nie rozumiem idiotów naprawdę bo inaczej nie da się tak ludzi nazwać. Po jakiego robią taki temat ? Tylko żeby takie dziecko miało podnietę, że w temacie jest dużo komentarzy.

Ale się ośmieszyłeś nawet nie wiesz jak bardzo dziecko.

Na przyszłość używaj Polskich liter bo to nie przeszkadza.

"JA SWÓJ CEL OSIAGNALEM TYM TEMATEM"

hahahahaha. Ahh te dzieci śmieci.

Pozdrawiam.

• fryh fryh

to są "dzieci pokolenia neo" BÓJTA sie ;] pzdr

• scotyy scotyy

Kolejny dowód na brak inteligencji z twojej strony :)Gdybys rzeczywiscie nie byl ograniczony to juz bys skonczyl ten temat i nie odpisywal wiecej.A nawet gdybym mial 16 lat,to tym bardziej powinienes byc upokorzony ze dziecko cie w ch**a zrobilo :)) ...a odpowiedzi coraz wiecej :)

• DevaKONTOZAWIESZONE DevaKONTOZAWIESZONE
                                ocena: 10

Ludzie, ale w filmie nie było zombie :/ To byli zarażeni ludzie! zachorowali!

• _Nameless_ _Nameless_

Sraty w taty!
                                Do starej kobieciny strzelano, a ta potem się znikła. Wyparowała? Może to są żywiołaki wody, które parują po śmierci?

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: