PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672723}

Ósmoklasiści nie płaczą

Achtste Groepers Huilen Niet
7,7 24 729
ocen
7,7 10 1 24729
Ósmoklasiści nie płaczą
powrót do forum filmu Ósmoklasiści nie płaczą

Świetny film.

ocenił(a) film na 8

początkowo wydawało mi się, że z tym motywem są smutniejsze filmy, lepiej zrobione, lepsze
ogólnie, ale im dalej, to zrozumiałam, że jednak jest to genialny film i spokojnie poziomem
dorównuje innym w tej tematyce i jest teraz dla mnie jednym z najlepszych. Taki film, który jest
prosty, a wiele uczy. Początkowo tak mnie nie wzruszał, bym płakała jak głupia, ale potem już
płakałam jak dziecko. Trochę mnie nie przekonali rodzice Akkie, ale jej klasa itp jak najbardziej.
Coś wspaniałego. Może w takich kwestiach jestem nieobiektywna, ale film wpłynął na mnie
bardzo, uważam, że jest rewelacyjny i daję 10/10, w swoim gatunku jeden z najlepszych jak dla
mnie- jak już pisałam. Polecam, tylko nie zapomnijcie chusteczek, bo potem jest bardzo
wzruszający moim zdaniem, ale oczywiście warto też brać poprawkę na to, że ja jestem bardzo
wrażliwa i na takich filmach zawsze płaczę, łatwo mnie wzruszyć po prostu. Świetny film,
uwielbiam takie filmy, chociaż ryczę na nich jak głupia. Film zaś teraz jest jednym z moich
ulubionych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones