Ćpuny

(2002) TV

Wasted

1 1 FILM 126947
Ćpuny (2002)
http://www.filmweb.pl/film/%C4%86puny-2002-126947/userRecommends
1 godz. 31 min.
ocena społeczności: niezły
6,5/10
352 głosy
  • 1.015 osób chce zobaczyć ten film
Ćpuny (2002)

opisy filmu

(3)
+
  • Film opowiadający o trójce przyjaciół uzależnionych od heroiny i ich perypetiach związanych z narkomanią. Chris - sportowiec jako jedyny "trzeźwy" popada w nałóg chcąc bardziej zrozumieć swoją dziewczynę Samanthę, która parę razy po detoxie wracała spowrotem do "dmuchania". Nałóg ruinuje mu karierę biegacza, a także życie...

  • Samantha, po przedawkowaniu heroiny, zostaje przewieziona do szpitala przez Chrisa. Chłopak jest zakochany w niej po uszy, więc nie może patrzeć na jej upadek. Postanawia jej pomóc wyjść z nałogu, co jednak jest tragiczne w skutkach - Chris zostaje narkomanem, rujnując przy tym swoją karierę sportowca.

  • Oparta na faktach historia, będąca przejmującym obrazem uzależnienia młodych ludzi od narkotyków. Studentka Samantha (Summer Phoenix) ukrywa swój nałóg za zasłoną ambicji i szkolnych osiągnięć. Buntowniczy Owen (Nick Stahl) sięga po narkotyki, aby uciec od problemów rzeczywistości. Nawet nie zauważa, jak szybko popada w uzależnienie. Chris (Aaron Paul) chce pomóc swoim przyjaciołom w zerwaniu z nałogiem, ale nieoczekiwanie sam popada w uzależnienie. Staje się narkomanem, dla którego sportowa kariera już nic nie znaczy.

    [opis dystrybutora]