PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382751}

Ładunek 200

Gruz 200
7,3 25 021
ocen
7,3 10 1 25021
7,1 11
ocen krytyków
Ładunek 200
powrót do forum filmu Ładunek 200

Masakra!

użytkownik usunięty

Dużo widziałem, ale ten film zrobił mi masakrę w głowie!!! Masz mocne nerwy? Obejrzyj ten film, a
świat już nigdy nie będzie taki sam! Film ukazuje jak człowiek może się zezwierzęcić! Są na tym
świecie odchyleńcy o których istnieniu na co dzień nie zdajemy sobie sprawy! Masakra! Tyle
napiszę!

ocenił(a) film na 8

LOL, świat już nie będzie taki sam? :P

użytkownik usunięty
noelite

Hehehe, byłem baaaaardzo "kopnięty" fabułą filmu! Ta scena gwałtu przy trupie.... Błeeeeeeeeeeeeee! Nie jestem osobą wrażliwą, ale kiedy to sobie przypomnę, to na wymioty mnie bierze! Szczerze, samo wymyślenie takiej sceny już jest dla mnie odchyłem... Jak dla mnie - najbardziej kontrowersyjny i brutalny (tzn. brutalnie ukazana scena) film jaki oglądałem! :\ Ten realistycznie ukazany brud, bieda i patologia... Masakra!

użytkownik usunięty

są gorsze filmy,np. Purgatory z 1997(ruski film)

ocenił(a) film na 7

jeśli rzeczywiście tak jest jak napisałeś tutaj to tak jak ktoś niżej napisał - nie widziałeś dużo. a w zasadzie nic jeśli chodzi o zwyrodnienia w kinie :)

ocenił(a) film na 8
raphael1331

a jakie zwyrodnienie w kinie widziałes ? To podaj jak taki mocny jestes ;)

ocenił(a) film na 7
Michael_van_Grand

ależ tu nie chodzi o przechwałki :) "Gruz 200" to mocny film ale jeśli kogoś naprawdę mocno przytłoczył to niech taka osoba nawet nie bierze się za np. "Nieodwracalne" :)

ocenił(a) film na 9
raphael1331

Jeśli już o dewiacjach mowa....rzeczywiście scena gwałtu przy trupach była ciekawostką. Zagłębić się trzeba przy niej jednocześnie w umysł kapitana milicji. Wyobrazić sobie jakie szaleństwo było tam zrodzone. Jeśli NAPRAWDĘ szukasz zwyrodnień w kinie polecam "Nekromantik" część I i II, "Visitor Q" oraz "Le Nécrophile" z 2004 roku. Bez przechwałek oczywiście ;]

ocenił(a) film na 7

dużo widziałeś ? raczej nie.

użytkownik usunięty
immanuel

Uwierz mi że dużo! Zapewniam!

ocenił(a) film na 3

Pod wzg dewiacji do Srpskiego nie ma nawet startu... albo nie zrozumiałem tego filmu bo wynudziłem się niesamowicie.

ocenił(a) film na 10

jeden z moich ulubionych filmow :)

Film jak film.W rzeczywistości dzieją się jednak bardziej podłe i złe rzeczy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones