PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12065}
7,3 2 616
ocen
7,3 10 1 2616
6,7 3
oceny krytyków
Łagodna
powrót do forum filmu Łagodna

kino nocne

ocenił(a) film na 8

nie wiem czy ten film kiedykolwiek będzie leciał w tv o normalnej porze, dzis znowu jest o 03.45

Maybee

W tym tygodniu, o 18:20 :)

ocenił(a) film na 8
siwek2000

Jestem zaskoczona :)

Maybee

szybko, szybko, za 17 minut będzie na TVP Kultura! :)

ocenił(a) film na 8
progresywnie

Dzięki! No w końcu udało mi się obejrzeć. Dobry uczynek Progresywnie :)

ocenił(a) film na 8
Maybee

03:45 to już jest godzina mocno "niedostępna" i takie filmy zazwyczaj chyba nie są w ogóle reklamowane. W latach 90-tych czytałem artykuł, który sugerował, że dobre kino musi lecieć po 22.00, ponieważ musi ustąpić miejsca odmóżdżającym "szmirom", kasowym przebojom, które skupiają większą oglądalność, skupiają widzów traktujących wieczorne filmy w TV jako tanią lub wręcz darmową ( w przypadku państwowej tv) rozrywkę - nie trzeba iść do kina, do wypożyczalni, do biblioteki czy księgarni, ale widzowie tego typu filmów byli tam opisywani jako prości robotnicy, zmęczeni życiem i problemami, niezbyt wyszukany odbiorca. Wg autora art. po 22.00 stacje walczą o widzów bardziej wyszukanych i niby ta walka miała być bardzo ostra. Ale czy to ma przełożenie na dzisiejsze czasy? W sumie przed 22.00 dalej bardzo trudno o dobry film, ale i po 22.00 też...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones