PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519774}
6,5 149 741
ocen
6,5 10 1 149741
7,0 21
ocen krytyków
Łatwa dziewczyna
powrót do forum filmu Łatwa dziewczyna

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 5

Pseudo ciekawa historia, nudny i niezbyt smieszny film. Tylko jedna wielka gadanina. Widocznie pod katem dziewczyn ten film robili hehe :0

Dawid_1220

Nie ma to jak komedia gdzie przez cały film nie śmiałem sie nawet sekundy i co gorsze nawet nie uśmiechnąłem. Po prostu nie należę do grona odbiorców tego filmu, bo nie mam 16 lat i nie jestem dziewczynką.
Podpisuję się pod twoją wypowiedzią w 100 % Jedna wielka gadanina i bzdety o niczym.
Moja ocena 3 bo widziałem gorsze filmy

ocenił(a) film na 5
Afura

No to dzieki hehe

ocenił(a) film na 8
Dawid_1220

Jak dla mnie bardzo przyjemny film i warto go zobaczyć.

ocenił(a) film na 4
Dawid_1220

Pomimo mojej sympatii do Emmy, film niestety uznaję za klęskę. Nie daję 1, czy 2, ze względu na Emmę i w miarę przystępną ścieżkę dźwiękową. Nie przesadzajmy również, że film nie był w ogóle śmieszny, było kilka zabawnych momentów. Jednakowoż homoseksualna klamra tego filmu przeraża mnie. Wygląda to tak, jakby ktoś stwierdził, że film jest zbyt mało poprawny politycznie, więc dorzucimy odpowiedni wątek - cytując za ojcem Olive: "Nie osądzam cię. Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga. Kiedyś przez jakiś czas też byłem gejem. Nic takiego. Wszystkim się zdarza". Pozostaje mi wierzyć w to, że na tym dziwnym świecie pozostali jacyś ludzie, którym się to jednak nie zdarzyło.
Podsumowując, gdyby wykreślić kilka wątków, a skupić się na tym, co istotne, czyli rozterkach i walce głównej bohaterki, film wcale nie byłby gorszy, niż American Pie 3. A tak, niestety film plasuje się gdzieś pomiędzy ósmą, a dziewiątą (jeśli kiedyś powstanie, oby jednak nie) częścią tego cyklu.

ocenił(a) film na 10
littek

American Pie jest beznadziejne. Ten film to arcydzieło!...

ocenił(a) film na 1
Dawid_1220

Idiotyczny film o idiotycznej tematyce

ocenił(a) film na 10
Dawid_1220

Film jest fantastyczny. To nie jest film o typowej zakompleksionej nastolatce podkochującej się w przewodniczącym koszykówki czy innego gówna.Cięte riposty Emmy są świetne. No ale o gustach się nie dyskutuje. Widać nie którzy wola takie gówno jak American Pie.Seks bzykanko, gadanie o penisach i zaliczaniu.Super, prawdziwa pożywka dla bez mózgów.

ocenił(a) film na 1
Dawid_1220

Ja jestem dziewczyną, i ten film mnie również makabrycznie zażenował. Jedno wielkie paplanie o dupie Maryni. Poza tym, nie mogli wymyśleć jak już ciut bardziej poruszajacego skandalu? Kto się wliceum przejmuje tym kto z kim spał? A robią z tego jedno wielkie tabu. Idiotyczny film, szkoda na niego czasu.

ocenił(a) film na 4
Dawid_1220

he he jestem dziewczyną, więc może nie generalizuj

ocenił(a) film na 5
Azille799

Oj tam oj tam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones