PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106458}
4,4 4 914
ocen
4,4 10 1 4914
3,5 6
ocen krytyków
Ławeczka
powrót do forum filmu Ławeczka

...........że należy Pani do tych kobiet, które cenią sobie bardziej treść, niż formę.." -
HAHAHAAHAHAHAHA - wypróbowałem dziś na przystanku - działa. Właśnie spodziewamy
się z Joanną dziecka!

ocenił(a) film na 2
Bawidamek_filmaniak

Szybko żeś się uwinął - dziś wypróbowałeś i już dziecko !
Brawo ! Powinszować tylko :P

gauron

stary ja to jest niesamowite, jak dawniej jak mialem tak z 20 jeszcze tak z 23 lata to se myslalem ALE ten bohater jest kijowo ubrany, co to za buciki księdza, co to za fryzurka, liczyl sie lans bluza, kurtka nike, buty reebok wlosy na żel itd itd itd... hehehe kurde ale to jest wlasnie styl faceta to jak on jest tam ubrany, to mi sie wydawalo zbyt malo przebojowe, ale wlasnie kulturrka... kurde schludna marynareczka, zarościk okularki.. kurde jest u mnie w miescie taki jeden specyficzny gosc ma tak z 44, ale bujaka pierwsza klasa, pierdzieli system, wiecznie nabrzdyngolony w knajpach podrywa młode laski taki podstarzały amant, cwaniak. ja go widze raz na mieście w lecie narąbany w cztery fazy i tak białe spodnie, pomaranczowa koszulka taka lekka , mokasynki i okularki no tooo jest klasaaaa......pan samego siebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones