PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505181}

Łono

Womb
6,5 8 880
ocen
6,5 10 1 8880
5,7 9
ocen krytyków
Łono
powrót do forum filmu Łono

Z jednej strony mega nudny, z drugiej - intrygujący. Jeszcze z innej strony pseudointeligenty a zarazem prawdziwie wchodzący w ludzką psychikę i odpowiadający na pytanie "co by było gdyby?". Odradzam i polecam ten film zarazem.

butryk_2

Mam tak samo. Amen.

butryk_2

Napiszę tutaj, bo nie mogę założyć nowego wątku.
Obejrzałem do 39. minuty, wydał mi się po prostu naciągany. Ludzie zmieniają się przez dwanaście lat: w momencie, gdy się spotkali, byli dla siebie nieznajomymi. Typowo, chcąc nawiązać relację z nieznajomym zaczynamy go całować, bo przecież od tego się zaczyna, poznamy się później. Czemu wysiadł z samochodu nie patrząc w lusterko? Dlaczego "spakował" karaluchy do plecaków, skoro nie są one szczelne i by się wydostały w drodze? Zresztą na samym początku, są pokazane ich wszystkie chwile razem? Jeśli tak, za krótko to trwało, by zrodziło się uczucie. Przez dwanaście lat żadne z nich nie spotkało nikogo z kim byłoby do aktualnej pory "właściwej" części filmu? Potem zostaje wprowadzony motyw klonowania w kompletnie nieudolny sposób, wygląda to wszystko jak jakiś żart.

ocenił(a) film na 5
butryk_2

Co się stanie jak humaniści będą gdybać.

Od strony naukowej klon jest kopią karoserii na bazie planu oryginalnego samochodu,

Jest to kopia pozwalająca z odpowiednią techniką skopiować człowieka tak jak w 5 elemencie ale to co w tym filmie to tylko Poteoza głupoty, pseudointelektu i fasscynacji grupową niewiedzą.

butryk_2

najbardziej trafna recenzja.
Polecam i odradzam zarazem.

ocenił(a) film na 1
butryk_2

Film o kobiecie, która wyprodukowała na własne potrzeby Coś by z tym Czymś wyprodukować kolejne Coś. Z zażenowaniem oglądałem to coś. 1/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones