PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734}

Łowca androidów

Blade Runner
7,7 210 445
ocen
7,7 10 1 210445
8,7 43
oceny krytyków
Łowca androidów
powrót do forum filmu Łowca androidów

5,5/10

ocenił(a) film na 6

Być może muzyka w filmie jest niezła, sam sposób prowadzenia dialogów przez Deckarda również no i klimat jakiś jest, jednak dla mnie to stoi na niezłym poziomie. W gruncie rzeczy "Łowca Androidów" nie jest filmem który utkwi mi w pamięci, cytaty z filmu nie zostaną przeze mnie zapamiętane, a przesłanie ?? Dla każdego jest kwestią indywidualną. Po średniej ocenie, komentarzach spodziewałem się, że zobaczę film co najmniej bardzo dobry, jednak się zawiodłem. Film okazał się nudny. 5,5/10.

użytkownik usunięty
alfabecik123

Film okazał się nudny? Akademia Policyjna za to nie jest. Dużo się dzieje.

ocenił(a) film na 6

Dziwne porównanie z Twojej strony. Porównujesz typową komedię do filmu Thriller, Sci-Fi. Trudno porównać odmienne od siebie gatunki filmów, chociażby ze względu na pryzmat detali na jakie zwracamy uwagę przy ocenie produkcji. Nie mówię, że się nie da, bo w każdym zestawieniu doszukamy się podobieństw i różnic, ale łatwiej doszukiwać się tego w podobnych gatunkach. Nie wiem jak Ty, ale ja do każdego gatunku podchodzę indywidualnie. Akademia Policyjna jest prostą komedią, nie ma tutaj szału jeśli chodzi o akcję, ale film jest bardzo przyjemny w odbiorze. Jest wiele odmienności charakterów, co nadaje filmowi odpowiedni klimat. Muzyka również jest na dobrym poziomie, a co najważniejsze występują wszystkie rodzaje komizmu. Dla mnie w komedii to jest najważniejsze. Komedia ma bawić, nawet jeśli jest to kretyńska komedia, jeśli jest w stanie mnie rozbawić dostanie wysoką ocenę. Jeśli chodzi o film kategorii Thriller, to oczekuję przede wszystkim dreszczu emocji. Oglądając Łowcę androidów musiałem się bardzo postarać, by nie usnąć na filmie, a powiem szczerze, że nigdy mi się to nie zdarza. Masz więc odpowiedź dlaczego ocena jest taka a nie inna.

ocenił(a) film na 10
alfabecik123

Tu leży problem ...
Filmweb często wrzuca filmy wymykające się klasyfikacjom do wora z "Kevinem w domu" albo z Batmanem.
Sam tez tego doświadczyłem więc - więcej dystansu, kinomani !!!

ocenił(a) film na 1

film jest nudny. Kto sadzi inaczej jest nudny/

użytkownik usunięty
antyrunner

A jak określić pajaca twojego pokroju który założył konto w celach trollerskich? Jakże ci się biedaku musi w życiu nudzić...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones