PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734}

Łowca androidów

Blade Runner
7,7 210 645
ocen
7,7 10 1 210645
8,7 46
ocen krytyków
Łowca androidów
powrót do forum filmu Łowca androidów

.....i to tylko dlatego że wczoraj obejrzałem..... Blade runer 2049 .Po raz pierwszy w życiu mi się coś takiego zdarzyło. Do "jedynki" podchodziłem z ....20 razy . No nie dawałem rady przejść przez pierwsze 30 min. Wczoraj obejrzałem BR2049 i film mnie sponiewierał. Dlatego postanowiłem dziś to nadrobić .I wiecie ludkowie co? Gdybym obejrzał najpierw film z 1982 r .to po BR.2049 chyba bym nie sięgnął...Wiem ,wiem -narażam się fanom Ridleya S(którego uwielbiam) ale ten film mnie zwyczajnie znudził.....Nie wiem , może ten mroczny bez dziennego światła klimat mnie tak zdołował ale były chwile gdy się irytowałem i czekałem kiedy się skończy. Krótko -może to nie był TEN dzień na oglądanie , może co innego...Efekty miażdżą niektóre filmy sf obecnie kręcone , muzyka Vangelisa cudowna ale sam film mnie znużył ..Dałem 8 pkt za muzykę efekty i dla RS ....Trochę na wyrost ale może za drugim ,trzecim razem dostrzegę w końcu to coś....

ocenił(a) film na 4
Jaberwoocky1

Man taka Sama opinie, zgadzam się z.tym.że u mnie to wyglądało ma odwrotu aniżeli u ciebie. Wczoraj obejrzałem jedynkę a.raczej zmęczyłem i dałem komentarz że film totalna katastrofa, bardzo meczy itd. Już miałem nie oglądać dwójki ale mówię zaryzykuję i tu miazga , dwójka po prostu miażdży system coś pieknego. Mało tego dzięki dwójce teraz jedynką w moich oczach naprawa kolory i w cale nie jest takim ubiorem a wręcz przeciwnie jest naprawdę nie zła. Ale dwójka porostu piękny film a co najlepsze druga część podniosła pierwszą część wyżej. Mogę porównać ja do Matrix reaktywacji( która odpowiedziała na wiele pytań a tym samym zadała kolejne)która sprawiła że Matrix 1 stał się jeszcze lepszym filmem

ocenił(a) film na 4
Iamarcane

Tym samym chce powiedzieć że lepiej jest obejrzeć dwójkę a później jedynkę. Wiem brzmi to głupio ale zgadzam się z przedmowca taka kolejność jest znacznie lepsza. Chyba wcześniej nigdy z żadnym filmem.Tak.nie miałem

ocenił(a) film na 8
Iamarcane

Dzięki stary bo już myślałem że mi coś "pod deklem" trzeszczy.....Z kim nie rozmawiam to na wieść o odwróconej kolejności oglądania puka się w czoło , a ja naprawdę cieszę się że to tak wyszło

ocenił(a) film na 6
Jaberwoocky1

Ja też najpierw obejrzałem BR2049 i dlatego sięgnąłem po pierwszą część, potwierdzam ze ta kolejność jest właściwa.

ocenił(a) film na 9
Jaberwoocky1

Jak Cie oryginal nudzil to nie wiem jak wytrzymales nowa czesc :D To byla dopiero mordega.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones