PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734}

Łowca androidów

Blade Runner
7,7 210 706
ocen
7,7 10 1 210706
8,7 46
ocen krytyków
Łowca androidów
powrót do forum filmu Łowca androidów

Ma ocenę na filmwebie 7.7.
Ten film jest jak kosmos sam sobie. Jest niebotycznym odlotem w inny świat, z muzyką, aktorstwem, scenografią i reżyserią wznoszącą nas w inne wymiary.
Film nad filmy.

ocenił(a) film na 10
Margot_Robbie_fw

jechać?? po glupku , głupek sam po sobie jedzie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Margot_Robbie_fw

hahaha zdecyduj jeszcze czy jedziesz na mnie czy po mnie , hahahah sieją głupoli czy cóś???

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Margot_Robbie_fw

hahahaha , jasne ze mnie hahahahaha

ocenił(a) film na 10
Ivan_The_Maskarator

Filmweb to świetny portal. Oceny, podsumowania, statystyki. Ale jeśli mówimy o użytkownikach jest pewna tendencja w stronę gimbazy. Na imdb wynik Blade Runner 49 to 8.8!!
Jeśłi ten wynik sie utrzyma niewykluczone wejście do pierwszej dziesiątki wszechczasów.

ocenił(a) film na 6
Ivan_The_Maskarator

Gdzie w filmie kevin sam w domu masz ten akcent Polski z zabawkami które klną? Jaki sklep z zabawkami Ty wogóle widziałeś w tym filmie?

Ivan_The_Maskarator

Zapomniałeś na początku napisać: "Moim zdaniem". Dla mnie film zawsze był nudny i nieciekawy.

ocenił(a) film na 9
Ivan_The_Maskarator

Ogólnie za tym gatunkiem nie za bardzo przepadam, ale nie da się ukryć, że jak na lata 80, to film pod względem scenariusza, efektów i gry aktorskiej robi naprawdę ogromne wrażenie. Tak swoją drogą ukazali naprawdę rozwinięty ten 2019 rok. Pokazali latające samochody, ogromne budowle, ale nikt się nie spodziewał że będą płaskie telewizory xD

Ivan_The_Maskarator

zdecydowanie najlepszy film ever

ocenił(a) film na 10
Ivan_The_Maskarator

Pięknie ujęte. Przyznam, że w wieku 22 lat obejrzałam ten film po raz pierwszy i muszę przyznać, że dawno film nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia pod każdym względem. Od scenografii, efektów (nie były to czasu blue screen'u), reżyserki po sam pomysł na film, dialogi...dla mnie genialny.

Ivan_The_Maskarator

Dokładnie. Aż serce krwawi...

ocenił(a) film na 10
Ivan_The_Maskarator

Ja jestem w szoku że są ludzie którzy słabo oceniają ten film, to jest mistrzostwo s-f. Ostatnio była powtórka w tv i jak widziałam tą korporację Tyrel, te budynki, takie efekty na tamte lata to majstersztyk, że nie wspomnę o czymś nieuchwytnym w tym filmie, jest w nim jakiś smutek, nostalgia, co czyni ten film po prostu kultowym

Ivan_The_Maskarator

Na razie ten film jest z gatunku sci-fi ale ten świat juz nadchodzi i będzie to jakże oczywista rzeczywistość,za jakieś 100-150 lat.

ocenił(a) film na 10
Ivan_The_Maskarator

Nic dodać, nic ująć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones