PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644817}

Łowca czarownic

The Last Witch Hunter
6,2 64 991
ocen
6,2 10 1 64991
3,6 7
ocen krytyków
Łowca czarownic
powrót do forum filmu Łowca czarownic

8/10 jak dla mnie

ocenił(a) film na 8

Mi sie podobal wcale sie nie nudzilem od poczatku ,,cos"sie dzieje i wcale nie jestem milosnikiem fantasy. Polecam:)

ocenił(a) film na 7
goshawe23

Mi też się podobał. W temacie polowań na czarownice nie da sie wiele nowego wymyślić, a zapożyczenia wywołują uśmiech sympatii. Od początku jest akcja, film wciąga że chce się oglądać dalej. Myślę, że mógłby tego wyjść również całkiem fajny serial.

fated86

Film świetny!! Własnie tego oczekiwałem. W 100% mnie zadowolił....

ocenił(a) film na 8
goshawe23

po obejrzeniu wielu produkcji fantasy kręconych w ostatnich latach ten przynajmniej mnie nie zanudził przekombinowaną fabułą, filozoficznymi myślami itp. itd..... Bardzo dobre kino rozrywkowe z zadatkiem na stworzenie ciekawej serii ( tak ze 2 filmy jeszcze ). najbardziej jednak zaskoczył mnie Diesel który to zagrał fajnie, a przyznam szczerze, że jakoś średnio go widziałem w filmie fantasy i to jeszcze z mieczem w łapie.

seth13

Dzięki za zwrócenie uwagi dlaczego ten film mimo paru wpadek, jest dobry.

ocenił(a) film na 5
goshawe23

Każdy ma swój gust, ale tutaj, no niestety....
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/04/owca-czarownic-2015.html

goshawe23

Też uważam, że film fajny. I właśnie brak bredni o "misji", "przeznaczeniu" i "pytań filozoficznych" przyczynił się, że jest to dobra produkcja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones