PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505292}

Łowca smoków

Dragon Hunter
3,6 348
ocen
3,6 10 1 348

Łowca smoków
powrót do forum filmu Łowca smoków

Co za gówno,wygląda jak film fanowski,a do tego kamerzysta był chyba ostro najebany,bo obraz sie cały czas bujał,a sceny walk to masakra kamera tak wirowała że nie można było nic zobaczyć.Cały czas pierdolili o tych smokach,a do połowy filmu żadnego nie pokazali,potem zasnąłem taki nudny ten film.

ocenił(a) film na 4
Cyszard

zgadzam się. do tego walka ze smokiem, która przecież powinna być najważniejszą sceną w filmie trwała kilka sekund i .. ech, szkoda pisać.

ocenił(a) film na 1
why

Ogólnie film wygląda jak by został zrobiony w 3 dni... Coś jak nisko-budżetówka, Smok wygląda całkiem cyfrowo bez obróbki realistycznej (poza tym rusza się i wyglądem przypomina dinozaura tyle że w Jurrasic Park wyglądało to o niebo lepiej) O Kamerze nawet nie wspomnę, a tym bardziej o wątku miłosnym który w ogóle tam nie pasuje.
Ogólna ocena to 1 i tyle z mojej strony...

ocenił(a) film na 1
liamdarkcross

Zgadzam sie calkowicie - film beznadziejny. "1" to i tak zawyzona ocena.

ocenił(a) film na 3
Zetar

To zapewne nie wina kamerzysty tylko zamierzenie reżysera żeby tak kamera wirowała w czasie walk ;p dużo łatwiej potrząsnąć kamerą niż nauczyć realistycznie walczyć aktorów lub żeby przypadkiem ktoś zdążył przyjrzeć się tragicznej jakości wykonania kostiumów orków
moja ogólna ocena 3/10: po 1 pkt za muzykę i bardzo nieliczne dodatki jak fajnie wyglądają animacja czarowanej strzały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones