PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567959}

Łowcy głów

Hodejegerne
7,2 53 651
ocen
7,2 10 1 53651
6,2 13
ocen krytyków
Łowcy głów
powrót do forum filmu Łowcy głów

Dobre bo inne.

ocenił(a) film na 8

Zwykle książka jest lepsza od filmu, tutaj tez tak jest aczkolwiek nie zawiodłam się. Polecam :)
...i oczywiście czekam na zekranizowanie serii o Harrym Hole :)

ocenił(a) film na 6
jdi

tez czekam na ekranizacje serii o Harrym Hole :)

jdi

Ma być. "Pierszy śnieg" - "Snowman". Z Fassbenderem... :-)
http://www.filmweb.pl/film/Pierwszy+%C5%9Bnieg-2016-668347

ocenił(a) film na 8
jdi

Ma zostać także zekranizowana ksiązka "Syn", bodajże przez Brosa.

ocenił(a) film na 6
jane_20

"Syna" warto zekranizować. Jak nie spaprają, może być genialny film. Natomiast Reszta zasługuje na długi konkretny serial i Fessbender mógłby nawet Harrym pozostać. Mi sie podobał w tej roli, choć sam Snowman niestety za płytki...

ocenił(a) film na 5
jdi

Jak dla mnie książka o wile lepsza, stąd moja ocena. Po tym jak ta historia potoczyła się w książce stwierdziłem, że trochę zmarnowali potencjał. Bez znajomości książki dałbym 7.

ocenił(a) film na 7
Weretek

Ja też daję solidne 7 bo film jest mniej mroczny od książki za to bardzo dobrze zrealizowany i trzyma w napięciu.

jdi

Oj no i się doczekaliśmy ekranizacji... i chyba lepiej by było dalej czekać.

ocenił(a) film na 9
Ellerena

zgadzam się. bo to muszą robić norwedzy. tylko oni potrafią oddać klimat twórczości Jo Nesbo

jdi

A ja się nie zgodzę - kurde jednak to co Tyldum zrobił z książką to mistrzostwo - akcja bardzo przyspieszyła względem książki, wycięto zbędne dłużyzny, świetne przejścia między scenami. Zmiany w fabule jak np zmiana wątku z żoną genialne posuniecie.

Dla mnie film sporo lepszy od książki.

jdi

Kurcze, z jednej strony chciałabym zobaczyć taką adaptacje ale z drugiej mój poziom irytacji na wątki pominięte względem książki byłby na tyle duży że nie miałbym przyjemności z oglądania. Detektywistyczne/thrillery ciężko przenosi się na ekran bo nie da się siedzieć w głowie detektywa śledczego. Sherlock był pod tym względem bardzo dobry ale nie chciałabym żeby powielali go w tym przypadku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones