PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567959}

Łowcy głów

Hodejegerne
7,2 53 653
oceny
7,2 10 1 53653
6,2 13
ocen krytyków
Łowcy głów
powrót do forum filmu Łowcy głów

Spodziewałam się porządnego kryminału, a dostałam całkiem zgrabną komedię suto okraszoną krwią. Intryga jak dla mnie trochę bez sensu, ale oglądało się naprawdę dobrze, bo mnóstwo akcji i jej zaskakujących zwrotów. Generalnie polecam!

ocenił(a) film na 7
Katalina130

No wątków komediowych to ja tu raczej nie zauważyłem. W większości biuletynów film jest klasyfikowany jak thriller i jak ta do niego podszedłem. I nie zawiodłem się. Co prawda są takie momenty gdzie - jak wspominają niektórzy - fabuła jest nieco naciągana, ale nie zmienia to ogólnego jak najbardziej dobrego wrażenia. Obejrzałem go jednym tchem, co przy produkcjach współczesnego kina nieczęsto mi się zdarza. 7/10. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
raffaello_od_ferrero

Ja też nastawiłam się na thriller, ale już po kilku scenach musiałam spojrzeć na film z przymrużeniem oka. Jeśli traktowałabym go na poważnie to podzieliłabym zdanie wielu osób na tym forum, które twierdzą, że film jest pełen niedorzeczności. Na pewno sięgnę po książkę, być może oryginalną fabułę inaczej odbiorę :)

ocenił(a) film na 7
Katalina130

Jednak niestety za dużo tu naiwności

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones