PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37527}

Łzy słońca

Tears of the Sun
7,3 64 209
ocen
7,3 10 1 64209
3,7 3
oceny krytyków
Łzy słońca
powrót do forum filmu Łzy słońca

Cudownie dobrana ścieżka dźwiękowa, przekaz emocji maksymalny, nie zliczę ile razy płakałam. Film o rozpaczliwym poszukiwaniu wolności i dobra, a także o podejmowaniu decyzji i wyborów, które podpowiada nam serce, a nie rozsądek. Do mnie ten film przemówił bardziej niż jakikolwiek inny film wojenny, może właśnie dlatego, że mieliśmy zmiany w charakterze żołnierzy i żywe emocje, a nie tylko schemat pola bitwy.
"Jedyną rzeczą potrzebną do triumfu zła jest, żeby dobrzy ludzie nic nie robili." ~ Edmund Burke

ocenił(a) film na 8
elena_1028

Bardzo mi się podoba Twoja opinia. Świetny film i równie świetna Twoja wypowiedź! Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
IrenaSz

Bardzo dziękuje, miło wiedziec, że moje słowa do kogoś trafiają :-) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
elena_1028

Również popieram, mam identycznie odczucia co do filmu.

ocenił(a) film na 10
Zigor

Dołączam, naprawdę konkret film

ocenił(a) film na 10
elena_1028

Masz racje . :) Też uwielbiam ten film. :*

elena_1028

!00 % racja.Popieram film super.

ocenił(a) film na 8
blacik

Film super Bruce Willis Monica Belluci wszyscy świetnie odegrali swoje role w filmie

ocenił(a) film na 9
elena_1028

Zgadzam się z Tobą :-)

elena_1028

Dobra wypowiedź

ocenił(a) film na 10
elena_1028

Też się zgadzam - bardzo dobry film, świetna ścieżka dźwiękowa, poruszająca piosenka na koniec - myślę, że warto sobie gdzieś go zakupić, bo w dobie szalejącej poprawności politycznej wkrótce może nie być dostępny. Niestety.

ocenił(a) film na 10
elena_1028

Cóż mogę napisać, zgadzam się całkowicie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones