film o komandosach dla ckliwych dziewczat

777777 777777

- bo tylko one uwierza, ze we wojsku jak komus jest zal biednych cywili to sam sobie wymysla rozkazy

 • nikita_samuelle nikita_samuelle
  brak oceny

  a może dla chłopców marzycieli,którzy nigdy w wojsku nie byli i uważają że jak już się tam znajdą to też zostaną takimi bohaterami?

  • _Tanya_ _Tanya_

   Zgadzam się z ZAŁOŻYCIELEM TEMATU,mi się podobał:*** A swoją drogą w wielu filmach są przedstawione sytuacje,które w prawdziwym życiu się nie zdarzaja(przeważnie).Niektóre filmy pokazują nam wydarzenia,które miejsca nie mogą mieć w współczesnym świecie,a raczej małe jest prawdopodobieństwo,iż coś tak bardzo niezwykłego się wydarzy,ludzie w to nie wierzą(widzę ty także nie grzeszysz wyobrażnią).To ,że jakiś twardy komandos nagle zaczął myśleć o wielu innych,nieznanych mu dotąd istotach ludzkich raczej jest niespotykane,ale ludziska, to przecież film!!!Byłby nudny ,gdyby nic podobnego nie miało miejsca,film straciłby sens!Po co takie pierdoły ludzie piszą,że "Łzy słońca" to film o komandosach dla ckliwych dziewcząt....Absurd,nie podobał Ci się ,nie przekonał ,Twoja strata!

 • kecajemu kecajemu
  ocena: 10

  założycielu tematu...gdyby nie to co Bruce zrobił w Armagedonie... tylko jemu zawdzieczasz fakt ze żyjesz , wiec szacunek dla Bruce'a i filmów z nim . To wkoncu on ocaliła ziemie ! ;p

  • 777777 777777

   :))))))))))))))))))))))))))) dobre

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: