PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282642}

Śmierć człowieka pracy

Workingman's Death
7,6 2 578
ocen
7,6 10 1 2578
8,0 8
ocen krytyków
Śmierć człowieka pracy
powrót do forum filmu Śmierć człowieka pracy

Male sprostowanie do recenzji "kina" Bladyrunnera. Pisze on(a) tam, ze lekkim mankamentem w filmie jest odslona chinska. Moze i owszem robi to takie wrazenie, ale spiesze z wyjasnieniem, ze nie stalo sie tak z powodu malego zauroczenia tym miejscem Michalea Glawoggera, tylko dlatego, ze zostal on z tego kraju wypedzony i duza czesc materialu tam nakreconego zostala oficjalnie zakazana przez chinskie wladze...

ocenił(a) film na 10
stas

jeśli jest tak, jak piszesz (w co oczywiście nie wątpię) to reżyser tym bardziej nie powinien był umieszczać chińskiego epizodu, jako, iż był on ograbioną z wartości namiastką

ocenił(a) film na 9
bladyrunner

Hmm... Moze i tak. Moze nie zrezygnowal z tego epizodu na przekor chinskim wladzom. Moze jego wspomnienia z tego zakatka swiata byly tak intensywne, ze szkoda mu bylo rezygnowac nawet z tak malej ilosci materialu. Moze przy odpowiedniej dystrybucji informacja o cenzurze jest wyraznie zaznaczona, co stawia nawet tak krotka odslone w dosc waznym swietle. Trudno mi powiedziec. Jedno natomiast wiem napewno. Moze ze wzgledu na to, ze zanim obejrzalem film, znalem juz ta historie, mi jakos to nie przeszkadzalo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones