PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465839}

Śmierć nadejdzie dziś

Happy Death Day
6,3 49 445
ocen
6,3 10 1 49445
5,2 21
ocen krytyków
Śmierć nadejdzie dziś
powrót do forum filmu Śmierć nadejdzie dziś

Nawiązujący w swojej konstrukcji do gier komputerowych, w których bohater odradza się po śmierci, bogatszy o doświadczenia ze swojego "wcześniejszego życia". Coś nietuzinkowego we współczesnym kinie, bo poza "Na skraju jutra" czy "Dniem Świstaka" nie widziałem chyba innego takiego filmu.

ocenił(a) film na 7
Cineside

Kod nieśmiertelności, Looper, Deja Vu, Efekt motyla.

mates_z

Bardziej mi chodziło o film, w którym ten motyw jest wykorzystywany non-stop, a nie tylko w 1-2 scenach na początku.

ocenił(a) film na 3
Cineside

Może i motyw ciekawy, ale wykonanie tragiczne. Kobieta mimo że odradzała się dzień w dzień, nie mogła przez jeden wieczór uchować się przed drugą kobietą, która ją ciągle zabijała (nie licząc tego świra ze szpitala). Myślę, że film przeznaczony głównie dla młodzieży, bo ja osobiście nigdy nie widziałem słabszego, głupiej pomyślanego filmu z 'pętlą czasu' w swoim życiu. Nawet w horrorach, gdzie bohaterowie sami doprowadzają się do śmierci idąc tam gdzie nie powinni i robiąc to czego normalny człowiek by nie zrobił jest lepiej, bo robią to tylko raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones