PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32237}

Śmierć nadejdzie jutro

Die Another Day
6,8 73 860
ocen
6,8 10 1 73860
5,2 16
ocen krytyków
Śmierć nadejdzie jutro
powrót do forum filmu Śmierć nadejdzie jutro

Madonna wystąpiła w tym filmie może ok. 3-4 min, i od razu Złota Malina?! Lekka przesada.

ocenił(a) film na 5
WiolaP_fw

Też o tym myślałem. Absurd, że niby ona tak nieprawdopodobnie słaba była w jednej scenie, że pobiła niskim poziomem setki innych, po prawdzie znacznie gorszych.

rockystallion

Ona zawsze dostaje, bo najłatwiej jest ją atakować. Tak już ma, że zawsze dostaje po dupie.

WiolaP_fw

Być może dostała ze względu na tę straszną "piosenkę", która była chyba najgorsza w całej historii filmów z Bondem. Nawet producent przepraszał, że ją wziął do śpiewania piosenki i obiecał, że nigdy więcej tego nie zrobi.

Szarobure

Wybacz ale z tego całego filmu muzyka była najlepsza. Tylko nie wiadomo po co na końcowych napisach dali jakąś techniawską wersję. Sam oficjalny teledysk Madonny był świetnie zrealizowany https://www.youtube.com/watch?v=VlbaJA7aO9M

maxizer

Dla mnie ta muzyka była straszna, pozbawiona melodyjności tak charakterystycznej dla bondowskich ścieżek dźwiękowych, siląca się uparcie na nowoczesność a przez to irytująca.

Szarobure

No rozumiem, każdy ma inny gust :)

ocenił(a) film na 8
Szarobure

W takim razie producent bardzo się mylił patrząc, że ta piosenka została zauważona przy złotych globach. Dla mnie jest to jedna z lepszych bondowskich piosenek ;)

Kalimdor

jak dobrze posmarował to i była, piosenka beznadziejna, nikt tego gniota by teraz w radiu nie puścił jak mu producenci nie płacili za emisje

Lefty_Guns

Uwielbiam ten kawałek

użytkownik usunięty
WiolaP_fw

Kawałek średni jak na Madonnę

WiolaP_fw

Oczywiście. Fajnie wyszła, a malinę jej dali dla rozgłosu tych nagród

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones