PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634522}

Śmiertelna gra

The Killing Game
5,0 1 100
ocen
5,0 10 1 1100
Śmiertelna gra
powrót do forum filmu Śmiertelna gra

Nie wiem ,czy moja poprzednia opinia się pojawi ,więc piszę jeszcze raz,aby ostrzec
wszystkich przed stratą czasu.Temat oklepany,banalny w kiczowatym wykonaniu.Reżysera
i
scenarzystę na dzień dobry ukamienować,niech nie biorą się za coś czego nigdy w życiu
nie robili!(nawet operę mydlaną,czy film X by zbabrali).Bohaterka nudna,zblazowana jakby
sama nie wiedziała co tam robi.Wstawia gadki w kółko te same jakby tekstu
zapomniała.Wiem ,że to nie film akcji,ale na litość boską można zrobić dobry film bez akcji
np."127 godzin",da radę....?! DA.Agent FBI to jakiś" Romeo z bożej łaski".
Dno i wodorosty/bez obrazy wodorostów/.

pozdrawiam

kudlaty111111

nienawidzę tekstów typu: ostrzegam przed stratą czasu, nie warto oglądać, nie oglądajcie tego...
to forum jest po to, żeby opisać wrażenia po filmie, a nie żeby namawiać do nieoglądania... każdy powinien zobaczyć film i wyrazić swoją opinię, to, że akurat Tobie nie odpowiadał, nie znaczy, że innym też nie będzie... ja go obejrzę.

ocenił(a) film na 5
kudlaty111111

uznaję, że czas w cale nie jest stracony, film nie jest na tyle "zły", żeby go totalnie olać, przyjemnie się ogląda, teraz może oklepany, ale na czymś zawsze się bazuje, to szczegóły tworzą oryginalność filmu, mnie się podobał, być może nie zachwycił jak inne, ale oglądało się przyjemnie :)

kudlaty111111

Film porywający nie jest, to fakt. Muszę jednak powiedzieć, że z drugiej strony odstraszają mnie produkcje naszpikowane akcją i efektami, przesadnie dynamiczne. Stają się czasem po prostu mało wiarygodne.

ocenił(a) film na 2
kudlaty111111

zgadzam się, jestem świeżo po seansie i odradzam. Lepsze aktorzyny są w Modzie na sukces !!! Odradzam, sztuczna gra aktorów, zero klimatu, banalne i głupie dialogi. Film kategorii D. Nie polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones