PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=283663}

Śmiertelne zauroczenie

Cherry Crush
5,8 2 287
ocen
5,8 10 1 2287
Śmiertelne zauroczenie
powrót do forum filmu Śmiertelne zauroczenie

Chyba że ktoś chce zmarnowac czas. Thriller trzymający w napięciu do samego końca:-) Dla konerserów kina to komedia i to też bardzo kiepska.

ocenił(a) film na 3

Jeszcze denna gra aktorska. Film ciągnie się w nieskończoność i nie idzie wysiedzieć.

A ja uwazam ze film dobry i mozna obejrzec. Nie badzmy tak surowi bo jak kazdy dobry film bedziemy oceniac tak nisko to w koncu nie zostanie nam nic do ogladania. Wiecej luzu Polacy :|

obejrzałam połowę i wyłączyłam... nudne i bez polotu... zanim jakaś akcja się rozkręciła to minęło chyba ze 15 min... nie polecam

też dałam 3, ale za same zdjęcia.. byly na prawdę genialne ;D i tylko to. reszta taka nuda.. okropnie sie zmeczylam na tym filmie.. ciąąąąąąąąąągie sie niemilosiernie.. ;/

No fakt, ciągnie się to-to.
Ale dla zdjęć warto było :D

ocenił(a) film na 3

film się ciągnął jak gumka od majtek, obejrzałam do końca, żeby móc w pełni ocenić i na pewno nie jest to film trzymający w napięciu, był strasznie nudny i zastanawiałam się milion razy czy jest sens dalej oglądać. Jak dla mnie 3/10.

ocenił(a) film na 3
takaczarna007

Lipny ten film...

ocenił(a) film na 8

Tutaj jest krótka recenzja tego filmu, jest też wspomniane o grze aktorskiej Nicole i podsumowanie wszystkich wad i zalet. Myślę, że ciekawa

http://zepsutapozytywka.blog.onet.pl/Cherry-Crush-film,2,ID417300636,DA2010-11-1 9,n

I gra aktorska fatalna.Aktorzy polskich seriali bardziej dają rade.
Do tego ta narracja śmiechu warta.Ktoś chciał na siłę zrobić mądry film, ale no nie wyszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones