PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=283663}

Śmiertelne zauroczenie

Cherry Crush
5,8 2 287
ocen
5,8 10 1 2287
Śmiertelne zauroczenie
powrót do forum filmu Śmiertelne zauroczenie

Przecietny

ocenił(a) film na 6

Film taki sobie, mozna obejrzec i nie bedzie to strata czasu ale na pewno sie nim nikt nie zachwyci.

UWAGA SPOJLER:

w jaki sposob glowny bohater podmienil kase przed spotkaniu z gliniarzem (jak sam mowi) skoro przeciez ten gliniarz sprawdzil co jest w torbie i byl zadowolony...?

ocenił(a) film na 8
Human_2

sprawdził, ale nie przeliczył, po prostu zobaczył, że torba jest pełna. Jordan mógł równie dobrze położyć coś pod spodem i na to kasę.

użytkownik usunięty
Human_2

Mnie bardziej zastanawia czemu nie skorzystali z tego, że mogli powiedzieć że ten gościu ich zaatakował a oni się bronili. Trochę głupie postąpienie z ich strony.

ocenił(a) film na 6

M się nie zgadzały 3 rzeczy :
1. Jak wyżej napisał Human_2 - Jak tamten gościu co ich szantażował nie zorientował się, że tamten zabrał z tej kasy ponad milion, czyli zostało około 100-300tys. ? To chyba duża różnica 1300000 a 300000 (Liczby biorę stąd, ze ten skorumpowany gliniarz w pewnym momencie mówił, że pod podłogą był ponad milion, a na końcu filmu główny aktor powiedział, że ma milion i co ma teraz zrobić, czyli zostawił ok. 100-300 pewnie. )
2. Jak mu przekazywał kasę pod mostem n o to wydaje mi się, że nie dałby sie zaskoczyć tej dziewczynie policjant, bo by usłyszał przecież samochód.
3. Według mnie tak bogaty koleś jak on, biorąc pod uwagę, że tego kolesia zabiła kijem tamta dziewczyna, a nie on, spokojnie by się z tego wywinął, więc czemu nie powiedział ojcu i po sprawie? (to już w sumie nie żaden błąd, może mial swoją koncepcję, ale ja bym tak zrobił :D )

Alpha111

3. Według mnie tak bogaty koleś jak on, biorąc pod uwagę, że tego kolesia zabiła kijem tamta dziewczyna, a nie on, spokojnie by się z tego wywinął, więc czemu nie powiedział ojcu i po sprawie?

bo to było śmiertelne zauroczenie do diaska!

ocenił(a) film na 7
Alpha111

1. Te 100-300 tysi, to dalej sporo banknotów. Reszta to mogłybyć nawet pocięte gazety - policjant zajrzał tylko do torby, nie szperał w niej, a więc starczy, że pieniędze były na wierzchu.
2. Samochody stały w pewnej odległości od tego miejsca, w dodatku słychać było cały czas wodę, a oni się akurat szamotali.
3. Jak przedmówca napisał. Nie chciał wydać dziewczyny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones