PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236746}

Śnięty Mikołaj 3: Uciekający Mikołaj

The Santa Clause 3: The Escape Clause
5,9 4 966
ocen
5,9 10 1 4966
4,7 3
oceny krytyków
Śnięty Mikołaj 3: Uciekający Mikołaj
powrót do forum filmu Śnięty Mikołaj 3: Uciekający Mikołaj

lub coś o świętym mikołaju lub choćby coś o śniegu albo żeby akcja filmu rozgrywała się na święta, pomożecie?
znam już:
Grinch
Kevina (Home Alone) (wszystkie 4 części)
krwawe święta
witaj święty mikołaju 1 i 2
walnięty święty
śnięty mikołaj (wszystkie 3 części)
jack frost 1 i 2
święty mikołaj (1985)
zły mikołaj
Tak Virginio - Święty Mikołaj istnieje
JAKIE JESZCZE ZNACIE ŚWIĄTECZNE FILMY. POZDRO WESOŁYCH ŚWIĄT ;-D

mariuszdrip

Wesołych Świąt (Deck The Halls)
Opowieść Wigilijna (A Christmas Carol)
:)

ocenił(a) film na 4
mariuszdrip

Gremliny rozrabiają
Miasteczko Halloween (sic!)
Elf
Przetrwać święta (wg mnie dość nędzny)

mariuszdrip

ja mam jeszcze takie:

Holiday Inn (1942)
White Christmas (1954)
It's A Wonderful Life (1946)
Miracle on 34th Street (1947 i 1994, były jeszcze co najmniej 2 wersje w latach 50 i 70)
Noel (2004)
Christmas Story (1983)

Hint 1: spróbuj wpisać ostatni tytuł w Szukaj :)

Hint 2: użyj Szukaj z hasłami: Christmas, Gwiazdka, Święta, Renifer i tym podobnymi ... oraz z ich pochodnymi (Mikołaj --> Mikołaja, Mikołajów, etc.)

Miłego popołudnia przy wyszukiwarce i Wesołych Świąt :)))

nifto

witam czy jest szansa żebyś nagrał mi holiday inn na płytkę i wysłał priorytetem ja siano ci oddam możemy pogadać o tym na gg mój numer gg 2569099 a jak by mnie nie było to moj kom. 0669375008

mariuszdrip

1.Christmas with the Kranks (Swieta u Krankow)
2.The Holiday
3.This Christmas

diameh

Jesli chcesz się trochę pośmiać i poczuc święta polecam "Świąteczna gorączka"

mariuszdrip

Rodzinny dom wariatów / The Family Stone
Naprawdę Świetny film.

Roxas_2

i jeszcze " Hogfather"





:)



Cyric

Hmm, ja znam tylko te filmy wyżej wymienione :(
A może Wy znacie jakieś świąteczne filmy animowane?? Jeśli tak, to proszę piszcie ;)
Z góry dziękuję ;)

mariuszdrip

Sztorm stulecia - choć w tv był nazwany jako Zima stulecia. Nie jest to z pewnością ciepły film familijny ale wiąże się ściśle z zimą i chyba też tam jest element świąt. Jednak to dreszczowiec/horror.

Epoka lodowcowa - bajka o zimie. Tu nie ma elementu świąt

Bambi - bajka dla dzieci do 5 lat. Jest tam element zimy tylko w części filmu.

Lew, czarownica i stara szafa - miniserial - wcześniejsza wersja Opowieści z Narnii - smak mojego dzieciństwa i ferii :)

To wspaniałe życie - wiele osób to zachwala podobno dobre ale jeszcze nie widziałem

"Narodzenie" (The Nativity Story) - prawdziwa historia Bożego Narodzenia :)

A Christmas Carol - opowieść wigilijna

mariuszdrip

Święta last minute (polecam)

ocenił(a) film na 9
mariuszdrip

jeśli poszukujecie jakiś ciekawych świątecznych filmów to na stronie http://magiczne-swieta.bloog.pl/ autor całkiem fajnie je opisuje, są zdjęcia, opis i zwiastun w jednym miejscu.

girl_in_glasses

Słuchajcie bardzo proszę o pomoc. Poszukuje filmu nie wiele pamiętam ale była w nim mała dziewczynka która dostała buty na gwiazdkę i bardzo się ucieszyła jednak w tym miasteczku panowała wieczna cisza i zanim mogła je nałożyć musiała zanieść je do szewca żeby coś z nimi zrobił żeby tak nie stukały. niestety nie powstrzymała się i ktoś ją prawie nakrył jednak zdążyła uciec do pobliskiego sklepu w którym sprzedawał jej przyjaciel lub ojciec Pamiętam jeszcze że ta mała dziewczynka walczyła aby znieść tę cisze i chyba jej się udało. Film kostiumowy wiecie w starym stylu nie wiem jakie to mogły być lata możne 70 z góry dzięki ...

Matusek17

Kurcze tez sie chetinie dowiem :-))) Bardzo zaciekawił mnie Twój opis:) czy znasz może już tytuł? ;-)

gela1612

Niestety nie; (

mariuszdrip

Świąteczne filmy:
http://www.filmweb.pl/user/asiabiba/blog/564141-%C5%9Awi%C4%85teczne+filmy

asiabiba

Dzięki, przejrzałem wszystkie, ale żaden z nich nie pasuje...

ocenił(a) film na 4
mariuszdrip

"WAKACJE W DOMU" w reżyserii... Jodie Foster!
Fantastyczna komedia rodzinna w doborowej obsadzie: Holly Hunter, Claire Danes, Robert Downey Jr., Steve Gutenberg, Dylan McDermott, Anne Bancroft, Cynthia Nixon i Charles Durning.
Koniecznie!

"RODZINNY DOM WARIATÓW"
nieformalna kontynuacja
Grają: Claire Danes, Dermot Mulroney, Rachel McAdams, Sarah Jessica Parker, Luke Wilson, Diane Keaton, Craig T. Nelson...
I znów świetna zabawa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones