PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583507}
5,3 46 340
ocen
5,3 10 1 46340
3,6 10
ocen krytyków
Śniadanie do łóżka
powrót do forum filmu Śniadanie do łóżka

Dwójka to moim zdaniem dobra ocena dla tego filmu. Dlatego że poza mizernym aktorstwem mamy tutaj wiele scen w których nic się nie dzieje. jakieś dialogi na cztery nogi, scenki z których nic nie wynika obnażające przerażający brak pomysłów na przykucie uwagi widza. Nie chodzi o to że ten film jest polską komedią romantyczną więc wypada narzekać, ja dałem temu filmowi jakiś tam kredyt zaufania , dałem mu szansę ale poza słabymi dialogami i wyraźnym brakiem pomysłu i ułomnym naśladowaniem filmów z tzw. zachodu to tu nic nie zauważyłem godnego uwagi. Ocena 5.5/10 dla filmu ewidentnie "sknoconego" , niewypału , ze scenariuszem jakby napisanym na kolanie gdzie ze mnie jako widza twórcy kpią bo uważają, że dam się nabrać na byle co , na kompletnie psychologicznie nierealny związek gł. bohatera z poznaną dziewczyną itd., taka wysoka w sumie ocena oznacza że wielu osobom niewiele w kinie potrzeba do szczęścia. No i super. Każdy ma jakieś hobby.

armarange

niestety tak wysoka ocena tego filmu wyjaśnia wysyp programów typu dlaczego ja czy trudne sprawy,statystyczny Polak jest po prostu je.anym debilem i burakiem,ja nie wymagam żeby film był jakiś mega sensowny i super zagrany,chce po prostu spędzić fajnie czas na oglądaniu i się odstresować czasem,ten film to straszny maszkaron powinni dopłacać komuś kto chce tego potworka obejrzeć

ocenił(a) film na 2
trollu80

No mój Boże. Zawsze chyba tak było że większość ludzi karmiono bzdurami.

ocenił(a) film na 4
armarange

Film bez scenariusza, napakowany placementem do granic wytrzymałości widza. Karolak znośnie wychodzil tylko w parze z Adamczykiem. Nie lubię Karolaka jest głośny w filmach, jego gra polega na wykrzykiwaniu kwestii. Adamczyk dosyc fajnie jako powiernik kucharza. Socha dosyc ok nie przepadam. Uśmiechnąłem sie chyba raz (scena z sushi).

ocenił(a) film na 2
wujaniek

Są również ludzie bez scenariusza jak ten poniżej z wypowiedzią do mnie na zasadzie pseudo-błyskotliwej uwagi. Dosyć ok. , ale nie przepadam za takimi odbiorcami popkultury.
Karolak mizerniutki to prawda, Socha przereklamowana.

armarange

Niestety całość wypada bardzo mizernie ): - Zastanawiam się czy dalej katować się polskimi komediami z ostatnich lat, naprawdę wstyd że nawet Turcy potrafią stworzyć dobre komedie romantycznie ;)

ocenił(a) film na 5
armarange

...jest Twoja ortografia... Naprawdę...

ocenił(a) film na 2
Forrest_Monk

Z reguły tak jest, że jak się nie ma w życiu nic do powiedzenia to się czepia ortografii, literówek, gramatyki itp.
Skoro to ci sprawia przyjemność i daje chociażby minutę poczucia lepszym od innych to ok.
Ja potrzebuję innych bodźców by poczuć się lepiej i nie żeruję na innych.
Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 2
armarange

Równie dobrze mogłem w pośpiechu walnąć w spację i zrobić błąd o czym szanowny pan
nie pomyślał. Uwielbiam polskie piekiełko, wytykanie sobie błędów, uszczypliwości i Bóg wie
jakie wydumane "ale" w stosunku do innych. Po co wykorzystywać internet na wymianę myśli
skoro można komuś "dokopać"? ;-) ps. Mam nadzieję , że kolega Forrest przeczytawszy to nie wpadnie
na pomysł dalszej polemiki...bo to tak jakby mały piesek obsikujący nogawkę próbował rozmawiać
na jakimś poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones