PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123509}

Śniadanie na Plutonie

Breakfast on Pluto
7,3 22 689
ocen
7,3 10 1 22689
7,9 7
ocen krytyków
Śniadanie na Plutonie
powrót do forum filmu Śniadanie na Plutonie

sugar baby love

ocenił(a) film na 10

Dziewczyna siedząca za mną w kinie nie wytrzymała i w pewnym momencie powiedziała do swojego chłopaka: Boże, ten aktor wygląda lepiej ode mnie!

bardzo pozytywnie odebrałem ten film, zresztą tak jak i poprzednie filmy Jordana. Świetna muzyka (naprawdę dużo daje), no i sama historia.
Dialogi po urodzeniu dziecka przez murzynkę niezłe :) Bez ataków na film nie bierzcie tego tak bardzo do siebie!!!

menshikov

Wiem, że pisałeś aż 4 lata temu, ale może jeszcze odświeżasz filmweb :). Które filmy Jordana jeszcze są warte polecenia?

ocenił(a) film na 7
ada0304

Ja z filmów Jordana najbardziej POLECAM "Gra Pozorów"

zenton

Uh, chętnie, ale nie trawię zbyt dobrze thrillerów ;). Ale dzięki ;).

ocenił(a) film na 8
ada0304

a Wywiad z Wampirem? :D

diana6echo

Nie dam rady obejrzeć horroru, ale dzięki za odzew ;) :)

ocenił(a) film na 8
ada0304

nie sugeruj się kategoriami, bo tutaj rozdają je jak leci

diana6echo

Jak leci? To w którym filmie też uznają je jak leci? Bo mi się zazwyczaj pokrywały rodzaje :)

ocenił(a) film na 8
ada0304

oO ile ty masz lat?

diana6echo

17. Podaj mi przykład, bo po ostatnio obejrzanych przeze mnie filmach, tzn. "Rewers" (czarna komedia), "Śniadanie na Plutonie" (dramat, komedia), "Tajemnica Brokeback Mountain" (melodramat), "XXY" (dramat), "Podziemny krąg" (thriller, psychologiczny), "Kod nieśmiertelności" (thriller, psychologiczny), "Zaklinacz deszczu" (kryminał, sensacyjny, dramat sądowy) tego nie widać. Przyznaję, że w kilku filmach mi się to nie zgadza, ale w gąszczu pełnometrażówek one nie zwracają mojej uwagi.

ocenił(a) film na 8
ada0304

nie oglądaj filmów skoro patrzysz na kategorie.

ocenił(a) film na 8
ada0304

Wywiad z wampirem nie jest horrorem. Ja nie jestem w stanie oglądać horrorów, po najsłabszych się trzęsę, a WzW to jeden z moich ulubionych filmów, obejrzyj, warto.

neila_callyste

Dzięki za jakąś wartościową odpowiedź, w takim razie może się skuszę :).

ocenił(a) film na 3
menshikov

Aktor może i zagrał dobrze (napewno nie można mu odmówić odwagi) ale film taki sobie, taka troche głupawa komedyjka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones