PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32577}

Śnieżne psy

Snow Dogs
6,4 30 629
ocen
6,4 10 1 30629
4,6 5
ocen krytyków
Śnieżne psy
powrót do forum filmu Śnieżne psy

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Ale polecam wersje z Lektorem lub napisami. Dubbing niestety sztuczny a wczoraj leciała wersja na TV Puls z dubbingiem i był słaby. Ale ogólnie polecam ten film jest z czego się pośmiać. 8/10.

ocenił(a) film na 7
BDZ64

Też widziałem wczoraj wersję na pulsie, ten dubbing to jedna z największych masakr w historii :P ale sam filmie ogląda się nieźle :)

ocenił(a) film na 8
BDZ64

Zupełna racja. Dubbing to porażka. Widziałem urywek ostatnio na pulsie i się w duchu ucieszyłem, że pierwszy raz ten film oglądałem dawno temu z napisami, uff;d

ocenił(a) film na 8
BDZ64

Dubbing słaby? Chyba ktoś tu nigdy nie słyszał NAPRAWDĘ złego dubbingu, bo ten jest znakomity. Prawdę mówiąc polscy aktorzy w nim są dla mnie większą atrakcją niż Amerykanie z filmu...

ocenił(a) film na 9
Daguchna

dubbing jest do animacji

ocenił(a) film na 7
BDZ64

Też się zgadzam. W filmach wolę lektora niż głosy dubbingujących aktorów.

ocenił(a) film na 7
Walka_dalej_trwa

Przecież to berzmiało tak jakby aktorzy byli niemi,a w tle mówił ktoś inny.Porażka

ocenił(a) film na 7
dominik9051

Też tak samo sądzę.

ocenił(a) film na 8
BDZ64

Bardzo fajny film. Daję ósemkę, mimo koszmarnego dubbingu. Dlaczego aktorzy podkładający głosy w animacjach tworzą często swoje role życia, a w filmach aktorskich masakra jest jakaś? Oczywiście to tylko moje subiektywne odczucie, ale widzę, że nie jestem w nim odosobniony... Podobny niesmak czułem w przypadku Harrego Pottera czy Avengers... Zadziwiające... A "Śnieżne Psy"? Zawsze z przyjemnością oglądam ten film, nie jest to arcydzieło, ale... po prostu fajna bajka w pięknych okolicznościach przyrody ;)

BDZ64

Cześć BDZ64 mam pytanie gdzie można oglądnąć film Śnieżne Psy z lektorem oglądałem na Puls z dubbingiem i strzeże mówić tragedia a lektor to jednak lektor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones