święci z bostonu 3 ?

ostatnia wypowiedź: marcin261287
dorotkowe dorotkowe
ocena: 10

czy tylko ja odniosłam wrażenie, że powstanie 3 część? tak wywnioskowałam po zakończeniu dwójki i powiem, że byłoby całkiem miło ;) tylko nie chciałabym czekać kolejnych 10 lat na kolejną część (o ile w ogóle kiedykolwiek powstanie)

• rooda6666 rooda6666

właśnie skończyłam oglądać (po raz chyba setny :P ) i mój komentarz - jak zawsze - brzmiał: 'Ja chcę trzecią część!!!' :D
    zakończenie zdecydowanie daje nadzieję (tudzież sugeruje) na powstanie trójki, ale póki co na wszystkich frontach cisza...
    pozostaje tylko trzymać kciuki, żeby - tak jak piszesz - nie było trzeba czekać 10 lat ;)

• Bodzepor Bodzepor
    ocena: 7

No właśnie, żeby znowu 10 lat nie minęło, bo tym razem Flanery i Reedus już by wyglądali jak dwa dziadki.

• nikone nikone
      ocena: 4

zanim powstanie 3 to el duce zejdzie

• Bodzepor Bodzepor

I tak zginął w filmie. Chociaż pewnie będą chcieli go wykorzystać w jakichś tam retrospekcjach. Ale Billy Conolly ma dopiero 69 lat i pewnie do 80tki dociągnie.

• nikone nikone
          ocena: 4

no tak zginął, przepraszam Cię, ale oglądałem to raz i pamiętam że daleko było do jedynki. ten meksykaniec śmieszny

• Bodzepor Bodzepor

Nie gniewam się. ;P Film faktycznie słabszy od jedynki, brakowało mocno Rocco i jego dureństw, oraz ogólnej zajebistości Smeckera. Moim zdaniem niepotrzebnie znowu uśmiercili tak ważną postać, jak ojciec, a Romeo to na końcu filmu bardziej przypominał warzywko, więc nie wiadomo, czy coś z niego jeszcze będzie.
            A poza tym, to 2 część co prawda na siebie zarobiła, ale dość słabo. Z 8 milionami budżetu wyszli jakoś na 10,5 miliona zysków, więc film został uznany za klapę finansową. Pierwsza część bodajże 5krotnie przebiła budżet.

• JoKeR7991 JoKeR7991

Podobno jedynka była większą klapą finansową , bo nie trafiła do kin. Skąd masz takie info?

• Bodzepor Bodzepor

Oglądałem kiedyś wywiad z twórcami. Zyski mieli głównie z kaset i płyt przez 10 lat.

• HaryFromTibet HaryFromTibet
    ocena: 1

Mam nadzieje, że powstanie trzecia część i zmaże moją niechęć do tego filmu. Pierwsza część - 9/10 ale druga 1/10. Zdecydowanie film z serii, które powinny się zakończyć na pierwszej części.

• Feria_2 Feria_2

3 część powstanie na bank i ma być bardziej w klimacie 1, o wiele bardziej mroczna i "irlandzka"- tak mówił Flanery.
      Bez bicia przyznaje, że 2 nie oglądałam i nie mam zamiaru-zwiastuny nie zachęcają, recenzje takoż a dziwna twarz Flanerego rozprasza...Darowałam sobie oglądanie już przy scenach na statku :/ Nie chcę psuć sobie dobrego wrażenia z jedynki choć pewnie przed 3 trzeba będzie sie przemęczyć;). Też mam nadzieję, że twórcy trójką się ciut zrehabilitują...no i do tego czasu może Flaneremu wypełniacze sie wchłoną ;)

• edmilsonek edmilsonek

Coś Ty :) Dwójka też jest świetna. Wiadomo, że to nie to samo, co pierwsza część, ale mnie dwójka nie zawiodła. I również czekam na trzecią część... jak na zbawienie. ;p

• Darciia Darciia

Popieram, dwójka nie jest zła.
          Mam nadzieje, że nie będziemy musieli czekać do 2019 roku :)

• Adix Adix
    ocena: 6

http://www.students.pl/kultura/details/63962/Swieci-z-Boston...

• Darciia Darciia

http://film.onet.pl/wiadomosci/nie-bedzie-trzeciej-czesci-sw...

• Adix Adix

w morde... :/

• Darciia Darciia

nooo, zawsze jest nadzieja, że zmienią zdanie :)

• Adix Adix

Pewnie 3 część kolidowała by się z Walking Dead Reedus'owi

• Agness_92 Agness_92

Skończyłam oglądać pierwszy raz i mój mózg wrzeszczy "Ja chcę trzecią część!!!"
    uwielbiam ten film <3

• Jerod Jerod

Będzie część trzecia a na dodatek może powstać serial telewizyjny o braciach MacManus!

http://wegotthiscovered.com/movies/troy-duffy-confirms-boond...

Ucieszyłem was tą nowiną? :)

• dorotkowe dorotkowe

nawet nie wiesz jak bardzo! :D

• Darciia Darciia

pewne jest to ? Bo jakiś czas temy czytałam, że Norman gdziś tam mówił, że cz 3 nie będzie.

• Jerod Jerod

Według tego co podali na tej stronie to tak.

• promien87 promien87

http://www.examiner.com/article/director-troy-duffy-confirms...

tyle w temacie

• littlejudas littlejudas
      ocena: 9

TAK, TAK, TAK, TAK, TAK, TAK, TAK, TAK, TAK, TAK!!!!

• DracoMalfoy DracoMalfoy

Film Święci z Bostonu 2 powstał w 2009 teraz mamy 2013 mam cichą nadzieje , że wreszcie sie doczekamy ;)
        a jak tak to oby bracia zgodzili sie zagrać po raz kolejny !! <3

• wolvi24 wolvi24
          ocena: 5

w jednym z wywiadów Norman mówił że w najbliższym czasie część trzecia nie powstanie bo on,Patrick i Troy Duffy są zajęci innymi projektami i nie mają za bardzo teraz czasu.ale jeśli już czas i sie znajdzie ;) i Duffy napisze scenariusz to zarówno on jak i Patrick chętnie zagrają w kolejnej części.więc póki co pozostaje nam czekać...

• chemas chemas

Jasne, że plany odbicia chłopaków wskazują na powstanie następnej części. Mam nadzieję, że cały film będzie grał Defoe.

• Kinomaniak1235 Kinomaniak1235
      ocena: 3

Ja chyba jako jedyny tutaj nie chcę trzeciej części. Możecie mnie za to hejtować, ale według mnie dwójka jest tak strasznie naciągana że więcej niż na 3/10 nie zasługuje. Sorry wszyscy fani drugiej części, ale nie trafiła do mnie tak jak pierwsza część.

• chemas chemas

Myślę, że nie tyle naciągana, co starannie powielającva schemat z jedynki. Ja też czułem niedosyt i dlatego dałem ocenę słabszą.

• Kinomaniak1235 Kinomaniak1235
          ocena: 3

Ja pierwszą część oceniłem na mocną 8. Jednak niestety jak już wspomniałem kontynuacja mnie rozczarowała.

• epati epati

Jak Wam się trzecia część nie widzi to się odwalcie i zapomnijcie, że taki film istniał, a nam (osobom, które oczekują III części) dajcie spokój.

• chemas chemas

Do mnie to ?

• epati epati

Pół na pół. Sorry, ale ja bardzo chcę trzecią część i boję się, że przez takie gadanie skusicie los i nie będzie trzeciej części. Naprawdę jak się komuś nie podoba to proszę zapomnieć o tym filmie.

• chemas chemas

Pytam się czy do mnie, ponieważ nie wiem czy zauważyłeś (aś) seria mi się podoba.

• epati epati

Ogólnie to nie mam nic do Ciebie, ale niektórzy bez sensu narzekają, że nie chcą trzeciej części. Więc skoro nie to niech nie oglądają. Pozdrawiam fanów Świętych; )

• marcin261287 marcin261287

Kontynuacji pewnie nie będzie, więc napiszę, że jej nie chcę, coby się nie zawieść ;)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: