PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10213}

Święci z Bostonu

The Boondock Saints
7,8 167 408
ocen
7,8 10 1 167408
7,1 16
ocen krytyków
Święci z Bostonu
powrót do forum filmu Święci z Bostonu

Film z gatunku tych, które często mnie denerwują dość pozytywnie zaskakuje. W tym przypadku reżyser świetnie żongluje konwencjami i schematami. Ci, którzy spodziewają się trzymającego w napięciu kryminału, czy filmu sensacyjnego będą czuli się rozczarowani. Ci, którzy liczą na dobrą rozrywkę i zabawę będą zachwyceni. Przerysowane postaci głównych bohaterów balansują na granicy kpiny i parodii (świetny Willem Dafoe), albo wręcz komiksowej nierealności (bracia MacManus). Dynamicznie rozwijająca się historia jest tak jednoznacznie mało prawdopodobna, że pozwala widzowi od poczatku oglądać film z odpowiednim dystansem i ironicznym uśmiechem. Wspomnianą w tytule scenę z kotem polubią z pewnością wszyscy miłośnicy futrzaków.

dzikiezwierze

Hahahahaha najlepsze jak Rocco dmuchnął kotu w pyszczek dymem z fajki. Nie wiem czemu, ale mnie to rozbawiło xD

użytkownik usunięty
mativandamme

Jeszcze nie oglądałam, jednak nie lubię scen znęcania się nad zwierzętami ani im dokuczania. Słabszych się nie bije:/
Jednak zaraz obejrzę, bo Reedus....;)

To tylko film ;) A zobaczysz co zrobi na końcu temu kotu to się przerazisz.

użytkownik usunięty
mativandamme

Widziałam:P Pół biedy jeśli zwierzę nie cierpi:) Film extra, mogę polecić:D

ocenił(a) film na 8

a silniejszych się bije?

użytkownik usunięty
kfleszer

Haha:D Pewnie, że się bije:D Jak pierwsi zaczynają:):), ale na ogół nie należy się tak zachowywać; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones