PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10213}

Święci z Bostonu

The Boondock Saints
7,8 167 408
ocen
7,8 10 1 167408
7,1 16
ocen krytyków
Święci z Bostonu
powrót do forum filmu Święci z Bostonu

TV Puls

ocenił(a) film na 1

Oglądając ten film myślałem, że to jakaś pomyłka...
Tego typu filmy oglądam na TV Puls. Z tym, że tam budżet jest przynajmniej 50 razy
mniejszy.
Jeden z najgorszych filmów jakie kiedykolwiek oglądałem

ocenił(a) film na 9
Teddy_Picker

Cóż, to może lepiej zostać przy TV Puls, hm?
A może powiesz coś więcej, co konkretnie się nie podobało?

ocenił(a) film na 1
Tfhgzfrcxbdh

motywy jak z tanich telewizyjnych filmów , skoki z 4 pietra, 'krwawe łaźnie', gra aktorska na zerowym poziomie (czemu Defoe nie dostał Maliny?), zabijanie dla jakichś wyższych celów.

Cała fabuła i wszystkie motywy można znaleźć w telewizyjnych produkcjach, których budżet nie przekraczał 100 tysięcy dolarów. Takie filmy emituje już wspomniany TV Puls. Jedyne co to efekty specjalne są lepsze niż te w tanich produkcjach, ale tam przynajmniej właśnie chodzi o tanią rozrywkę. Tutaj tego nie dostałem. Oglądają tanie telewizyjne filmy przynajmniej się pośmieję, tutaj byłem zniesmaczony.
Takie jest moje zdanie, ale oczywiście możecie się nie zgodzić :)

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Teddy_Picker

A co cię bawi w tanich telewizyjnych produkcjach. Jeśli bawi cię taki poziom..o jakim myślę, to gratuluje, i polecam nie zabierać się za poważniejsze filmy. Bo jeśli potrafisz doceniać tele-papkę i zadowala cię ona..

ocenił(a) film na 1
aluzja1117

Doceniać to za dużo powiedziane ;)
Sprawia mi przyjemność oglądanie takiego badziewia, a oglądanie filmów powinno między innymi sprawiać przyjemność, nie powinienem się nudzić oglądając jakikolwiek film. Na tanich telewizyjnych filmach naprawdę można dobrze pobawić się, o wiele bardziej niż na beznadziejnych hollywoodzkich komediach. Co nie zmienia faktu, ze raczej rzadko daję tym filmom (telewizyjnym) ocenę wyższą niż 3 ;)

ocenił(a) film na 9
Teddy_Picker

OK ale to nie zmienia faktu, że ten film trzeba traktować z lekkim przymróżeniem oka

ocenił(a) film na 5
Teddy_Picker

Puls zszedł na psy. Co oni tam ostatnio puszczają: "Halloween2", "[rec]", "Death Proof", "Planet Terror"... to można obejrzeć na "normalnych" kanałach... Ja chcę kolejny film Freda Olena Ray'a albo jakiś horror Jima Wynorskiego!

ocenił(a) film na 1
SU46

Wynorski to ostatnio jeden z moich ulubionych reżyserów. Fakt, że ostatnio Puls się zaniedbało :(

ocenił(a) film na 5
Teddy_Picker

Lubię te jego horrory o zmutowanych zwierzętach (co nie znaczy, że wysoko je oceniam), ale w ogóle nie ciągnie mnie do kręconych przez niego filmów przygodowych, sensacyjnych czy erotyków... Ma tam coś wartego uwagi (w sensie bardzo złego) w swojej filmografii?
A co do filmu "Święci z Bostonu" to rzeczywiście nic specjalnego, średniak jak dla mnie. Jako czarna komedia nawet dość zabawny, jako film sensacyjny żenada.

ocenił(a) film na 10
SU46

Następny który się nie zna na dobrych klasykach

ocenił(a) film na 9
Teddy_Picker

twoje życie musi być ekstremalnie bezsensowne...

ocenił(a) film na 1
yeticzek

Święta prawda. Jedyna i ostateczna

ocenił(a) film na 10
Teddy_Picker

Gościu nie znasz się na dobrych filmach!

ocenił(a) film na 1
Pawelczak123

Kolejny w walce o złotego kilofa xD

ocenił(a) film na 10
Teddy_Picker

Ależ oczywiście

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones