PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10213}

Święci z Bostonu

The Boondock Saints
7,8 167 439
ocen
7,8 10 1 167439
7,1 16
ocen krytyków
Święci z Bostonu
powrót do forum filmu Święci z Bostonu

trochę właśnie podchodzi pod ten rodzaj kina: sensacyjno-gangsterska historia z mocno komediowym zacięciem. Dialogi niebanalne, a sceny strzelanin sfilmowane niczym przez samego Johna Woo. Dużo nawiązań do klasyki filmowej plus rewelacyjny Willem Dafoe! Przy czym końcowa wymowa filmu dosyć poważna i stawiająca widzowi ważne pytania.

ocenił(a) film na 8
Nu_RaKu

Racja, to świetny film, niestety nie przyłożyli się do drugiej części, która wyszła w porównaniu z jedynką cieniutko

ocenił(a) film na 10
swoj_ze_swaja

Nigdy nie zrozumiałem dlaczego druga część wyszła tak bardzo słabo, a prawie cała obsada/ekipa filmu była ta sama !

swoj_ze_swaja

Całkowicie się zgadzam, nie mogłem się doczekać a potem niestety rozczarowanie

ocenił(a) film na 8
Nu_RaKu

Lepiej bym tego nie podsumował.

Nu_RaKu

zgodzę się, za wyjątkiem nagłówka. nie jestem fanką Tarantino, wręcz go nie znoszę, a jednak film bardzo przypadł mi do gustu :) to taka mała dygresja ;)

ocenił(a) film na 1
Nu_RaKu

Nie. Porównywanie tego żałosnego filmu do jakiegokolwiek filmu QT czy Ritchiego to jakaś głupota.

ocenił(a) film na 9
Nu_RaKu

Hej! Czytasz w moich myślach! Zgadzam się z każdym słowem Twojej opinii. Dodam jedynie , że film ma też fantastyczną muzykę.

Nu_RaKu

Zgadzam się, fajne kino, szkoda, że kontynuacja nie wyszła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones