PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31581}

Świadek oskarżenia

Witness for the Prosecution
8,2 18 467
ocen
8,2 10 1 18467
8,0 21
ocen krytyków
Świadek oskarżenia
powrót do forum filmu Świadek oskarżenia

Postać pielęgniarki

użytkownik usunięty

całkowicie niepotrzebna.

ocenił(a) film na 8

Nie zgadam się, ta postać i jej przepychanki w winfredem wprowadzały uroczy element humoru.

ocenił(a) film na 9

Z punktu widzenia intrygi owszem, ale te komediowe elementy w jej i Wilfreda wykonaniu są (w większości) rozbrajające.

Właśnie bardzo pozytywny, humorystyczny wątek filmu - wiele by bez niego stracił!

aariciaa

NO JASNE! że film wiele by bez niego stracił! :):):)

ocenił(a) film na 9
jo777

Dokładnie :-)

zgadzam się, zupełnie niepotrzebna a wręcz przeszkadzająca

użytkownik usunięty

to tylko epizod

Widać,że się książki nie czytało i nie zna się zabawnego poglądu A.Ch.na temat pielëgniarek. What a shan :l

LoraHari81

No ktoś tu na pewno nie czytał, tylko kto. Postać pielęgniarki została dodana przez scenarzystów i nie było jej w książce.
Mnie trochę irytowała, ale teraz wiem, że chodziło też o fakt, że Laughton i Lanchester byli wtedy małżeństwem.

Wątek tym zabawniejszy, że Lanchester i Laughton byli w czasie kręcenia filmu małżeństwem (podobno dobrym) od prawie 30 lat.

ocenił(a) film na 9

Akademia uznała inaczej. Elsa Lanchester otrzymała za tą rolę nominację do Oscara dla najlepszej aktorki w roli drugoplanowej.

GG06

Kiepski autorytet.

dzięki wątkowi Wilfrieda z nia film urósł o jedna ocena nawet moze dwie. genialny humor. i scena w sadzie jak zazywa tabletke i ten usmiech adwokata ! :D

ocenił(a) film na 7
Freddie

Niektóre sceny wyrażania emocji są aż śmieszne), z drugiej sceny większość scen dialogowych to uczta dla ucha jak i dla oka.
Dla mnie strasznie nierówny.