PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31794}

Świat się śmieje

Vesyolye rebyata
6,8 1 783
oceny
6,8 10 1 1783
5,6 9
ocen krytyków
Świat się śmieje
powrót do forum filmu Świat się śmieje

hmmm....

ocenił(a) film na 2

Ostatnio bardzo dawno temu wypowiadałem się na filmwebowym forum, a jak mi się zdarzyło to robiłem to raczej rzadko:P
Cóż, przydałoby się to zmienić:)

Więc co mogę powiedzieć o tym filmie?
Nie będę ukrywać, że po napisach początkowych byłem zachwycony - bardzo pomysłowe i jednocześnie zabawne. Niestety mój zachwyt okazał się nietrwały, a treść filmu ani trochę mi się nie podobała. Cały humor w ogóle do mnie nie trafiał - sceny ze zwierzętami, wejście za dyrygenta czy naparzanie się instrumentami irytowały mnie. Daleko temu filmowi do produkcji Chaplina, braci Marx czy Bustera Keatona.
Do tego jako musical film ten również mnie nie przekonał. Muzyka jakoś nie mogła wpaść mi w ucho.
Jedynym plusem jaki mogę wymienić jest finałowa scena (patrz okładka).

Najgorszy film radziecki jaki dane mi było oglądać.

ocenił(a) film na 7
Lambro

Myślę że przesadzasz. Pewnie że nie jest to arcydzieło na miarę Chaplina czy braci Marx a nawet Buster Keatona czy Harolda Lloyda
ale to są gigancji światowej komedii i trudno co kolwiek z nimi porównywać. Ale mnie ten film bawi do dziś, choć kilka razy już go obejrzałem, a oto przecież w komedi chodzi.

ocenił(a) film na 8
Lambro

"Ostatnio bardzo dawno temu wypowiadałem się na filmwebowym forum". Lepiej niech tak zostanie.

Lambro

jak można wypisywac takie GŁUPOTY? ‬dorosłeś już?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones